Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.06.2017
Z ostatniej chwili arrow PRZYGARNIJ PSIAKA arrow SZUKAMY WŁAŚCICIELI PSÓW

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

SZUKAMY WŁAŚCICIELI PSÓW Drukuj
Wpisał: Paulina Wiśniewska   
18.12.2015
szukamy_wlasc_10_40_18_12_15_000.jpgInformujemy, że w dniu 10 grudnia br. do miejsca tymczasowego przetrzymywania bezpańskich zwierząt przy Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kowalewie Pomorskim trafiła suka rasy mieszanej. Jest ona dość duża i niezbyt ufna w stosunku do ludzi. Błąkała się przez dłuższy czas w miejscowości Pluskowęsy. Poniżej przedstawiamy zdjęcia psa.

 

szukamy_wlasc_10_40_18_12_15_001.jpg

Natomiast kilka dni później, tj. 14 grudnia br. przywieziono psa, również mieszańca z  miejscowości Wielkie Rychnowo. Został on porzucony i błąkał się przez kilka dni. Zwierzę jest duże i łagodne, ale mocno wychudzone. Poniżej przedstawiamy jego zdjęcia.

szukamy_wlasc_10_40_18_12_15_002.jpg

Obecnie psy czekają na swoich lub nowych właścicieli. Osoby, które je rozpoznały lub są zainteresowane zaopiekowaniem się jednym z przedstawionych czworonogów, prosimy o kontakt z  tutejszym Urzędem (tel. 56-684-15-79) lub Zakładem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o. (tel. 56-684-15-17).

 

 

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!