Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Spotkanie z myśliwymi w SP w Wielkiej Łące

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Spotkanie z myśliwymi w SP w Wielkiej Łące Drukuj
Wpisał: Iwona Zduniak   
23.12.2015
1.jpgW środę 17 grudnia gościliśmy w naszej szkole członków Koła Łowieckiego „Knieja" z Torunia.   O pięknie przyrody oraz życiu i zwyczajach zwierząt z pasją opowiadali nam pan Zdzisław Orfin, emerytowany nauczyciel matematyki  (łowczy Koła), pan Henryk Dębski  (gospodarz łowiska), pan Jerzy Dzwonkowski (członek Komisji Rewizyjnej) oraz pan Zbigniew Ziętarski (przedstawiciel Koła do kontaktów ze szkołą).

Entuzjazm wśród dzieci wzbudzili czworonożni towarzysze naszych gości, czyli posokowiec bawarski o szlachetnym imieniu Kasztan oraz towarzyski jamnik zwany Ryśkiem. Panowie w podziękowaniu za udział szkoły w akcji zbierania kasztanów uraczyli nas nie lada prezentami. Przywieźli piękny świerk oraz worek słodkości dla naszych uczniów. I nie wiadomo czy to śnieg za oknem to sprawił, czy zapach bożonarodzeniowego drzewka, że uczniowie z ochotą zaśpiewali naszym gościom kolędy przy akompaniamencie gitarowym Oliwii Regulskiej, uczennicy klasy V. To były niezwykle odwiedziny.

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!