Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Młodzież kolęduje

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Młodzież kolęduje Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
29.12.2015
mlodziez_kolenduje_29_12_15_000.jpgStaropolskim zwyczajem w okresie poświątecznym nasze domostwa odwiedzają kolędnicy. W dniu 29 grudnia młodzież ze Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pomorskim wspólnie z katechetą p. Krzysztofem Dębińskim kolędowała po szkołach i zakładach pracy. Wykonując pełne humoru przyśpiewki życzyła wszystkim zdrowia w rodzinie, urodzaju i spełnienia marzeń oraz przekazała słodki upominek. 

Kolędnicy zbierali środki finansowe na zakup zabawek dla dzieci z Madagaskaru. Stroje kolędników robiły na słuchaczach ogromne wrażenie. Wszędzie byli przyjmowani z radością jako dobra wróżba na nadchodzący 2016 rok.

Burmistrz Miasta obdarowując kolędników słodkościami pogratulował chęci kultywowania tradycji, szczególnie w dzień wolny od szkoły, wspaniałych strojów i życzył sukcesów w nauce i radości w nadchodzącym roku.
mlodziez_kolenduje_29_12_15_001.jpg
mlodziez_kolenduje_29_12_15_002.jpg
mlodziez_kolenduje_29_12_15_003.jpg
mlodziez_kolenduje_29_12_15_004.jpg
mlodziez_kolenduje_29_12_15_005.jpg
mlodziez_kolenduje_29_12_15_006.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!