Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Badają, szkolą i wychowują w UKS SOKÓŁ Wielkie Rychnowo

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Badają, szkolą i wychowują w UKS SOKÓŁ Wielkie Rychnowo Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - sekretarz UKS "SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo   
30.12.2015

1.jpgW dniu 29 grudnia br. w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie odbyło się spotkanie trenerów kolarstwa UKS „SOKÓŁ" z udziałem dyrektorów szkół podstawowych: p. Elżbiety Arbart z SP Wielkie Rychnowo, p. Danuty Drożdży z SP Wielka Łąka i p. Renaty Kałuży z SP Pluskowęsy oraz nauczycielami wychowania fizycznego p. Dawidem Marskim i p. Mikołajem Tuszyńskim.

Spotkanie miało na celu ocenę wyścigów naborowych oraz prób wydolnościowych przeprowadzonych przez pracowników Wydziału Fizjologii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu o przydatności do wyczynowego uprawniania sportu kolarskiego. Ostateczne decyzję odnośnie zawodników zakwalifikowanych do wyczynowego uprawnienia kolarstwa oraz startu w wyścigach zostaną podjęte po przeprowadzeniu badań w Przychodni Medycyny Sportowej SPORVITA w Bydgoszczy.

Obecnie UKS „SOKÓŁ" prowadzi zajęcia treningowe o charakterze ogólnorozwojowym. W okresie ferii zimowych dla zawodników zakwalifikowanych do wojewódzkiej kadry młodzików odbędzie się zgrupowanie szkoleniowe w ZS CKU w Gronowie.

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!