Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Badają, szkolą i wychowują w UKS SOKÓŁ Wielkie Rychnowo

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Badają, szkolą i wychowują w UKS SOKÓŁ Wielkie Rychnowo Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - sekretarz UKS "SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo   
30.12.2015

1.jpgW dniu 29 grudnia br. w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie odbyło się spotkanie trenerów kolarstwa UKS „SOKÓŁ" z udziałem dyrektorów szkół podstawowych: p. Elżbiety Arbart z SP Wielkie Rychnowo, p. Danuty Drożdży z SP Wielka Łąka i p. Renaty Kałuży z SP Pluskowęsy oraz nauczycielami wychowania fizycznego p. Dawidem Marskim i p. Mikołajem Tuszyńskim.

Spotkanie miało na celu ocenę wyścigów naborowych oraz prób wydolnościowych przeprowadzonych przez pracowników Wydziału Fizjologii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu o przydatności do wyczynowego uprawniania sportu kolarskiego. Ostateczne decyzję odnośnie zawodników zakwalifikowanych do wyczynowego uprawnienia kolarstwa oraz startu w wyścigach zostaną podjęte po przeprowadzeniu badań w Przychodni Medycyny Sportowej SPORVITA w Bydgoszczy.

Obecnie UKS „SOKÓŁ" prowadzi zajęcia treningowe o charakterze ogólnorozwojowym. W okresie ferii zimowych dla zawodników zakwalifikowanych do wojewódzkiej kadry młodzików odbędzie się zgrupowanie szkoleniowe w ZS CKU w Gronowie.

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!