Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Siłacze w świątecznej scenerii

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Siłacze w świątecznej scenerii Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
31.12.2015
Członkowie sekcji siłowej klubu LKS Promień Kowalewo Pomorskie złosilacze_w_sw_scen_28_12_15_000.jpgżyli sobie życzenia świąteczno- noworoczne 29 grudnia br. Były życzenia i gratulacje. Zawodnicy: Magdalena Błach, Klaudia Jastrzębska, Paweł Natkowski i Paweł Jastrzębski wspólnie z trenerem Łukaszem Karpińskim podsumowali mijający 2015r. 

Zaczął się ciężko, ale skończył się na złoto.

http://www.kowalewopomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=7174&Itemid=16

Tylko przez kilka świątecznych dni pozwoliliśmy sobie na większy odpoczynek. Zaraz od stycznia wracamy do treningów (trzy w tygodniu) i do ścisłej diety. Ustalony jest już kalendarz imprez krajowych na 2016r. Wiemy o co i gdzie będziemy walczyć- informuje Magdalena Błach.

W radosnej, rodzinnej atmosferze nie zapomniano o byłym trenerze, współwłaścicielu siłowni i założycielu sekcji siłowej śp. Mirosławie Borkowskim. Siłacze nadal trenują w siłowni dzięki uprzejmości małżonki pani Ewy Borkowskiej, za co są jej bardzo wdzięczni.

Przyłączam się do podziękowań dla pani Ewy. Jednocześnie dziękuję pasjonatom podnoszenia ciężarów za promowanie gminy Kowalewo Pomorskie. Czasami osoby z zewnątrz nie rozumieją, że do jednego występu, czy zawodów, nie zawsze zakończonych sukcesem, trzeba przygotowywać się miesiącami. Mówienie, że sekcja siłowa w kowalewskim klubie sportowym zanika nie jest prawdą. Młodzi ludzie trenują i odnoszą sukcesy- podkreśla Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.
silacze_w_sw_scen_28_12_15_001.jpg
 silacze_w_sw_scen_28_12_15_002.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!