Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Ogłoszenia arrow Zbiórka karmy przez kowalewskich kibiców Elany Toruń

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zbiórka karmy przez kowalewskich kibiców Elany Toruń Drukuj
Wpisał: Paulina Wiśniewska   
08.01.2016

zbiorka_karmy_000_08_01_16.jpgSezon ogórkowy nie oznacza że nic się nie dzieje. W grudniu 2015 roku kibice Elany Toruń z Kowalewa Pomorskiego przeprowadzili pierwszą w ich wykonaniu akcję zbiórki karmy na rzecz zwierząt przebywających w miejscu tymczasowego przetrzymywania przy ZGKiM Sp. z o. o. w Kowalewie Pomorskim.

Pomysłodawcą zbiórki był p. Przemysław Stachowski. W rezultacie, po trzech tygodniach udało się zebrać: 230 kg karmy suchej, 12 puszek mokrej oraz dwie mokre w tubie, a ponadto kilka koców i ręczników. Na koniec grudnia ub. roku wszystko zostało przekazane do ZGKiM Sp. z o. o. przy ul. Brodnickiej w Kowalewie Pomorskim.

Kowalewscy Elanowcy serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji. Za rok planowana jest powtórka z jeszcze lepszym wynikiem.

zbiorka_karmy_001_08_01_16.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!