Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Powalczyliśmy w Toruniu i to z sukcesem

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Powalczyliśmy w Toruniu i to z sukcesem Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
11.01.2016
powalczylismy_z_sukcesem_09_01_15_000.jpgW dniu 9 stycznia br. drużyna rocznik 2004 i młodsi sekcji LKS Promień wraz z trenerem Andrzejem Łukaszewskim uczestniczyła w I Salezjańskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej Maximus Broker Cup w Toruniu.

Piłkarze w składzie: Aleksander Bender, Miłosz Rożyński, Oliwier Kopczyński, Maciej Kołodziejczyk, Dawid Górski, Bartosz Kwiatkowski, Jakub Szymański, Dawid Kwiatkowski, Cezary Kubiak, Jakub Piskorski i Mikołaj Nowatka po kilkugodzinnych zmaganiach zajęli ostatecznie 4 miejsce zdobywając jednocześnie nagrodę fair play.

Turniej zorganizowany przez Stowarzyszenie Lokalne Salezjańskiej Organizacji Sportowej SALOS Toruń. Stanęły do niego drużyny: Pomorzanin Toruń, BACH Brąchnowo, Juventus Academy Toruń, Cyklon Kończewice, SALOS I Toruń, Akademia Sportu Orlik Toruń, SALOS II Toruń i SP Kowalewo Pomorskie.

Zmaganiom młodych piłkarzy z trybun przyglądał się burmistrz Miasta Andrzej Grabowski. Gratulując młodym piłkarzom burmistrz podziękował za ducha walki i życzył wielu sukcesów w nowym sezonie.

Turniej dotyczył klas V, a my wystąpiliśmy z rocznikiem młodszym. Nawet uczniowie kl. III mogli się wykazać na boisku. Był to ich debiut i jak pokazały wyniki poszczególnych meczy nie ustępowaliśmy czołowym drużynom. Wyjechaliśmy na turniej celem popularyzacji sportu i naboru do drużyny młodzików. Zaowocuje to w przyszłości i nasza szkoła jak i klub będą mieli wartościowych piłkarzy- informuje trener Andrzej Łukaszewski- Bardzo dziękuję p. Burmistrzowi za pomoc i aktywny doping dla naszej drużyny. Za tydzień wyjeżdżamy na bardzo silnie obsadzony turniej klas III do Włocławka.

 

powalczylismy_z_sukcesem_09_01_15_001.jpg
powalczylismy_z_sukcesem_09_01_15_002.jpg
powalczylismy_z_sukcesem_09_01_15_003.jpg
powalczylismy_z_sukcesem_09_01_15_004.jpg
powalczylismy_z_sukcesem_09_01_15_005.jpg
powalczylismy_z_sukcesem_09_01_15_006.jpg
powalczylismy_z_sukcesem_09_01_15_007.jpg
powalczylismy_z_sukcesem_09_01_15_008.jpg
powalczylismy_z_sukcesem_09_01_15_009.jpg
powalczylismy_z_sukcesem_09_01_15_010.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!