Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Powalczyliśmy w Toruniu i to z sukcesem

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Powalczyliśmy w Toruniu i to z sukcesem Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
11.01.2016
powalczylismy_z_sukcesem_09_01_15_000.jpgW dniu 9 stycznia br. drużyna rocznik 2004 i młodsi sekcji LKS Promień wraz z trenerem Andrzejem Łukaszewskim uczestniczyła w I Salezjańskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej Maximus Broker Cup w Toruniu.

Piłkarze w składzie: Aleksander Bender, Miłosz Rożyński, Oliwier Kopczyński, Maciej Kołodziejczyk, Dawid Górski, Bartosz Kwiatkowski, Jakub Szymański, Dawid Kwiatkowski, Cezary Kubiak, Jakub Piskorski i Mikołaj Nowatka po kilkugodzinnych zmaganiach zajęli ostatecznie 4 miejsce zdobywając jednocześnie nagrodę fair play.

Turniej zorganizowany przez Stowarzyszenie Lokalne Salezjańskiej Organizacji Sportowej SALOS Toruń. Stanęły do niego drużyny: Pomorzanin Toruń, BACH Brąchnowo, Juventus Academy Toruń, Cyklon Kończewice, SALOS I Toruń, Akademia Sportu Orlik Toruń, SALOS II Toruń i SP Kowalewo Pomorskie.

Zmaganiom młodych piłkarzy z trybun przyglądał się burmistrz Miasta Andrzej Grabowski. Gratulując młodym piłkarzom burmistrz podziękował za ducha walki i życzył wielu sukcesów w nowym sezonie.

Turniej dotyczył klas V, a my wystąpiliśmy z rocznikiem młodszym. Nawet uczniowie kl. III mogli się wykazać na boisku. Był to ich debiut i jak pokazały wyniki poszczególnych meczy nie ustępowaliśmy czołowym drużynom. Wyjechaliśmy na turniej celem popularyzacji sportu i naboru do drużyny młodzików. Zaowocuje to w przyszłości i nasza szkoła jak i klub będą mieli wartościowych piłkarzy- informuje trener Andrzej Łukaszewski- Bardzo dziękuję p. Burmistrzowi za pomoc i aktywny doping dla naszej drużyny. Za tydzień wyjeżdżamy na bardzo silnie obsadzony turniej klas III do Włocławka.

 

powalczylismy_z_sukcesem_09_01_15_001.jpg
powalczylismy_z_sukcesem_09_01_15_002.jpg
powalczylismy_z_sukcesem_09_01_15_003.jpg
powalczylismy_z_sukcesem_09_01_15_004.jpg
powalczylismy_z_sukcesem_09_01_15_005.jpg
powalczylismy_z_sukcesem_09_01_15_006.jpg
powalczylismy_z_sukcesem_09_01_15_007.jpg
powalczylismy_z_sukcesem_09_01_15_008.jpg
powalczylismy_z_sukcesem_09_01_15_009.jpg
powalczylismy_z_sukcesem_09_01_15_010.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!