Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zasłużony odpoczynek czas zacząć !

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zasłużony odpoczynek czas zacząć ! Drukuj
Wpisał: Małgorzata Lewandowska   
19.01.2016
ferie000_19_01_16.jpgOd dnia 18 stycznia br. rozpoczyna się okres ferii zimowych, a więc wyczekiwana przez uczniów 2-tygodniowa przerwa od zajęć edukacyjnych. Do 29 stycznia br. wychowankowie szkół z terenu gminy Kowalewo Pomorskie odpoczywać będą od szkolnych obowiązków.

Zgodnie z obowiązującą zasadą terminy ferii zimowych zmieniają się cyklicznie, dzięki czemu uczniowie z województwa kujawsko-pomorskiego, w przeciwieństwie do roku ubiegłego, cieszyć się będą z uroków zimy jako pierwsi.

Okres ferii to nie tylko czas błogiego lenistwa przez telewizorem, czy komputerem. Szkoły, jak co roku wychodzą naprzeciw uczniom, którzy zainteresowani są aktywnym spędzaniem wolnego czasu, organizując liczne zajęcia i atrakcje. Szczegółowe informacje, w tym zakresie zamieszczone zostały na stronach internetowych poszczególnych szkół. Zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą, aby w jak najlepszy sposób wykorzystać wolny czas.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!