Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow ToMiKo podsumowuje i planuje

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

ToMiKo podsumowuje i planuje Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
20.01.2016

4.jpgW dniu 19 stycznia br. członkowie Towarzystwa Miłośników Kowalewa spotkali się na tradycyjnym zebraniu, aby podsumować miniony rok i pochylić się nad planami na bieżący. W spotkaniu uczestniczył Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski, który również jest członkiem tej organizacji.

Prezes Joachim Kupski przypomniał historię ToMiKo, podziękował członkom za współpracę i zachęcał do nowych inicjatyw. Wspominano również zmarłego członka śp. Benedykta Nowakowskiego. Później, już w radosnych nastrojach, wysłuchano recitalu Karoliny Zielińskiej oraz udało się namówić do występów p. Marka Piątkowskiego. Wspólnie śpiewano nie tylko kolędy, ale i polskie szlagiery. 

Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski zachęcał do korzystania z obiektów sportowych i zaprosił do udziału w wiosennym spotkaniu, które on corocznie organizuje.

Działające od 1975r. Towarzystwo Miłośników Kowalewa powstało z przekształcenia Komitetu Obchodów 700-lecia Miasta. Obecnie liczy 51 członków, którzy aktywnie włączają się w jego działalność. Nie tylko promują nasz region, biorąc udział w imprezach. Są organizatorami Konkursu na najpiękniej ukwiecony balkon i wycieczek krajoznawczych. Zadbali też o lokalne zabytki, oznakowując je tablicami informacyjnymi. Członkowie uczestniczą w pracach Rady Kultury, obchodach Św. Niepodległości i wszystkich uroczystościach pod Pomnikiem Ku Czci Pomordowanych. Zarząd tworzy: prezes Joachim Kupski, wiceprezes Anna Grabowska, sekretarz Edward Gadomski, skarbnik Bożena Balcerek i członkowie: Teresa Karankowska, Zofia Kawula i Dorota Piątkowska.  

 tomiko_bal_spotkanie_2016.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!