Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow ToMiKo podsumowuje i planuje

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

ToMiKo podsumowuje i planuje Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
20.01.2016

4.jpgW dniu 19 stycznia br. członkowie Towarzystwa Miłośników Kowalewa spotkali się na tradycyjnym zebraniu, aby podsumować miniony rok i pochylić się nad planami na bieżący. W spotkaniu uczestniczył Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski, który również jest członkiem tej organizacji.

Prezes Joachim Kupski przypomniał historię ToMiKo, podziękował członkom za współpracę i zachęcał do nowych inicjatyw. Wspominano również zmarłego członka śp. Benedykta Nowakowskiego. Później, już w radosnych nastrojach, wysłuchano recitalu Karoliny Zielińskiej oraz udało się namówić do występów p. Marka Piątkowskiego. Wspólnie śpiewano nie tylko kolędy, ale i polskie szlagiery. 

Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski zachęcał do korzystania z obiektów sportowych i zaprosił do udziału w wiosennym spotkaniu, które on corocznie organizuje.

Działające od 1975r. Towarzystwo Miłośników Kowalewa powstało z przekształcenia Komitetu Obchodów 700-lecia Miasta. Obecnie liczy 51 członków, którzy aktywnie włączają się w jego działalność. Nie tylko promują nasz region, biorąc udział w imprezach. Są organizatorami Konkursu na najpiękniej ukwiecony balkon i wycieczek krajoznawczych. Zadbali też o lokalne zabytki, oznakowując je tablicami informacyjnymi. Członkowie uczestniczą w pracach Rady Kultury, obchodach Św. Niepodległości i wszystkich uroczystościach pod Pomnikiem Ku Czci Pomordowanych. Zarząd tworzy: prezes Joachim Kupski, wiceprezes Anna Grabowska, sekretarz Edward Gadomski, skarbnik Bożena Balcerek i członkowie: Teresa Karankowska, Zofia Kawula i Dorota Piątkowska.  

 tomiko_bal_spotkanie_2016.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!