Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Magdalena Błach - kandydatka na Człowieka Roku 2015

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Magdalena Błach - kandydatka na Człowieka Roku 2015 Drukuj
Wpisał: Monika Sitniewska   
29.01.2016
magda_29_01_16_000.jpgZachęcamy wszystkich mieszkańców Kowalewa Pomorskiego o oddanie głosu na Magdalenę Błach, jedyną kowalewiankę biorącą udział w plebiscycie o tytuł „Człowieka Roku 2015". Celem plebiscytu, organizowanego przez „Gazetę Pomorską", jest uhonorowanie osób, które szczególnie przyczyniły się do rozwoju i promocji regionu w różnych dziedzinach, wyróżniają się niezwykłymi zdolnościami i pomysłami, pracowitością oraz zaangażowaniem w niesieniu pomocy innym.

 

Plebiscyt ma dwa etapy. Pierwszy (powiatowy) zakończy się wybraniem trzech osobowości z każdego powiatu. Laureaci przejdą do etapu wojewódzkiego, w którym będą rywalizować o tytuł "Człowieka Roku 2015" oraz miejsca drugie i trzecie.

Głosować można do 08 lutego br., za pośrednictwem strony internetowej www.pomorska.pl (zakładka „Plebiscyty"). Ta metoda jest nieodpłatna, a dziennie można oddać 5 głosów na daną kandydaturę. Głosować można również za pomocą SMS wysłanego na numer 72355 o treści GOL.3 (koszt 2,46 zł z VAT). Jeden wysłany SMS to 5 punktów w Plebiscycie na daną kandydaturę. Za pośrednictwem telefonów komórkowych można oddać dziennie nieograniczoną liczbę głosów.

Przypominamy, iż Magdalena Błach to zawodniczka sekcji siłowej LKS Promień Kowalewo Pomorskie. Odnosi spore sukcesy sportowe. Na V otwartych integracyjnych Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym Magdalena w kategorii seniorka do 57 kg podniosła 50 kg i tym samym zajęła pierwsze miejsce.

magda_29_01_16_001.jpg
magda_29_01_16_002.jpg
 magda_29_01_16_004.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!