Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Poznają nowinki hodowlane

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Poznają nowinki hodowlane Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
04.02.2016

"W500.jpgpływ żywienia na zdrowotność i wydajność bydła" to tytuł bezpłatnego szkolenia zorganizowanego dla hodowców z gminy Kowalewo Pomorskie w dniu 4 lutego. Organizator Ośrodek Doradztwa Rolniczego oddz. Golub Dobrzyń skorzystał z uprzejmości samorządu gminy z bezpłatnego udostępnienia sali, przez co prelegenci jak i słuchacze mieli zapewnione bardzo dobre warunki.

Wykładowcy: mgr inż. Zbigniew Szemczak, mgr inż. Daniel Tadejewski i lekarz weterynarii Dariusz Pyrek mówili o zasadach żywieniowych, profilaktyce zdrowotnej i utrzymaniu stada jako wpływie na jego produktywność.

500.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!