Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Poznają nowinki hodowlane

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Poznają nowinki hodowlane Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
04.02.2016

"W500.jpgpływ żywienia na zdrowotność i wydajność bydła" to tytuł bezpłatnego szkolenia zorganizowanego dla hodowców z gminy Kowalewo Pomorskie w dniu 4 lutego. Organizator Ośrodek Doradztwa Rolniczego oddz. Golub Dobrzyń skorzystał z uprzejmości samorządu gminy z bezpłatnego udostępnienia sali, przez co prelegenci jak i słuchacze mieli zapewnione bardzo dobre warunki.

Wykładowcy: mgr inż. Zbigniew Szemczak, mgr inż. Daniel Tadejewski i lekarz weterynarii Dariusz Pyrek mówili o zasadach żywieniowych, profilaktyce zdrowotnej i utrzymaniu stada jako wpływie na jego produktywność.

500.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!