Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Matematycy łączmy się

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Matematycy łączmy się Drukuj
Wpisał: Koordynator projektu - Magdalena Kosk   
04.02.2016
mfundacja-mass-logotyp-ikona-sowa_04_02_16.jpgOd 1 lutego 2016 r we wszystkich szkołach podstawowych rusza projekt „Matematycy łączmy się", realizowany wspólnie przez nauczycieli matematyki naszej gminy, tzn. ze Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pom., Pluskowęsach, Wielkiej Łące i Wielkim Rychnowie.
Działaniami będą objęci uczniowie z klas IV- VI z terenu Gminy Kowalewo Pomorskie. Będzie to grupa licząca około 36 uczniów.

Jak sama nazwa projektu mówi - „Matematycy łączmy się", głównym celem tego projektu jest integracja uczniów i nauczycieli naszej gminy. Poza tym poprzez realizację warsztatów i konkursu chcemy wzbogacić wiedzę i umiejętności matematyczne naszych uczniów, rozwijać ich zainteresowania. Poprzez ten projekt uczniowie będą mieli okazję spotkania się poza salą konkursową i wspólnie pouczyć się, poznać rozwijające gry matematyczne, czy też pokazać swoje sposoby rozwiązań zadań. Będą mieli oni możliwość wspólnej pracy, co powinno pozytywnie wpłynąć na końcowe wyniki konkursu.

Projekt składa się z 4 etapów:

  1. Etapu szkolnego „Gminnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas IV-VI".
  2. Warsztatów matematycznych.
  3. Turnieju TRIO.
  4. Etapu gminnego „Gminnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas IV-VI".

Do realizacji tego projektu Szkoła Podstawowa w Pluskowęsach, która jest głównym koordynatorem otrzymała wsparcie finansowe od Fundacji mBanku w wysokości 3886zł, firma GRANNA ufunduje nagrody w turnieju TRIO oraz Gmina Kowalewo Pomorskie pokryje koszty dojazdów uczestników projektu na zajęcia, za co bardzo dziękujemy.

Więcej o projekcie można przeczytać na stronie:

https://www.mbank.pl/informacje-dla-klienta/grupa-mbanku/post,6815,12-projektow-matematycznych-dofinansowanych-w-styczniu.html.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!