Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Możliwość pozyskania mieszkań z RTBS - docelowa własność

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Możliwość pozyskania mieszkań z RTBS - docelowa własność Drukuj
Wpisał: Małgorzata Wegner   
24.03.2016

mozliwosc_poz_miesz_rtbs_00_05_02_16.jpgW związku z planowaną budową budynku wielorodzinnego w formule docelowej własności przy ul. Kościuszki w Kowalewie Pomorskim informujemy, że Zarząd Rypińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. w Rypinie po raz ostatni apeluje do osób zainteresowanych nabyciem mieszkania, o zapisywanie się na listę chętnych.

Zgłoszeń można dokonywać w siedzibie spółki, przy ul. E. Orzeszkowej 9 w Rypinie, tel. (54) 280-26-41 lub w Urzędzie Miejskim w Kowalewie Pomorskim, w Referacie Techniczno-Inwestycyjnym (pawilon sportowy przy ul. Św. Mikołaja 5, parter, tel (56) 684-10-24).

Zgodnie z uzyskanym pozwoleniem na budowę planowana jest budowa bloku dwupiętrowego w systemie deweloperskim. Do każdego mieszkania przydzielona jest piwnica.

W związku z tym, że w m-cu sierpniu br. upływa termin ważności pozwolenia na budowę, prosimy o rozpropagowanie niniejszej informacji wśród osób najbliższych i znajomych, także spoza terenu naszej gminy. Na zgłoszenia oczekujemy do dnia 15 kwietnia 2016r.

W przypadku braku wymaganej liczby (17-18) osób/rodzin chętnych do zamieszkania w mieszkaniach wybudowanych w ramach budownictwa społecznego, budowa w/wym. budynku zostanie zaniechana.

(zamieszczono: 05.02.2016r.)

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!