Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Możliwość pozyskania mieszkań z RTBS - docelowa własność

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Możliwość pozyskania mieszkań z RTBS - docelowa własność Drukuj
Wpisał: Małgorzata Wegner   
24.03.2016

mozliwosc_poz_miesz_rtbs_00_05_02_16.jpgW związku z planowaną budową budynku wielorodzinnego w formule docelowej własności przy ul. Kościuszki w Kowalewie Pomorskim informujemy, że Zarząd Rypińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. w Rypinie po raz ostatni apeluje do osób zainteresowanych nabyciem mieszkania, o zapisywanie się na listę chętnych.

Zgłoszeń można dokonywać w siedzibie spółki, przy ul. E. Orzeszkowej 9 w Rypinie, tel. (54) 280-26-41 lub w Urzędzie Miejskim w Kowalewie Pomorskim, w Referacie Techniczno-Inwestycyjnym (pawilon sportowy przy ul. Św. Mikołaja 5, parter, tel (56) 684-10-24).

Zgodnie z uzyskanym pozwoleniem na budowę planowana jest budowa bloku dwupiętrowego w systemie deweloperskim. Do każdego mieszkania przydzielona jest piwnica.

W związku z tym, że w m-cu sierpniu br. upływa termin ważności pozwolenia na budowę, prosimy o rozpropagowanie niniejszej informacji wśród osób najbliższych i znajomych, także spoza terenu naszej gminy. Na zgłoszenia oczekujemy do dnia 15 kwietnia 2016r.

W przypadku braku wymaganej liczby (17-18) osób/rodzin chętnych do zamieszkania w mieszkaniach wybudowanych w ramach budownictwa społecznego, budowa w/wym. budynku zostanie zaniechana.

(zamieszczono: 05.02.2016r.)

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!