Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Podwójne świętowanie w Mlewie.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Podwójne świętowanie w Mlewie. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
08.02.2016
podw_sw_w_mlewie_08_02_16_000.jpgW dniu 7 lutego br. w sołectwie Mlewo świętowano podwójnie. Połączono Dzień Babci i Dziadka z wizytą Świętego Mikołaja. Seniorom wnuczęta zadeklamowały piękny wiersz.

Św. Mikołaj z workiem prezentów i swoimi pomocnikami przyjechał pomimo słonecznej pogody. Zanim dzieci otrzymały podarki, animatorzy kultury z Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury zapewnili im szereg atrakcji, natomiast rodzice zadbali o ciasta i słodycze.

Sala była świątecznie przystrojona, a wokół rozchodził się zapach żywej choinki. Wspólnie bawili się dzieci i rodzice. Razem z dziećmi i dorosłymi Mikołaja wyglądał także burmistrz miasta Andrzej Grabowski i ks. proboszcz Piotr Igielski.

Widząc radość na twarzach dzieciaków dziękuję rodzicom, sołtysowi Ryszardowi Lipińskiemu i lokalnym działaczom za pomysł, poświęcony zapał i czas na organizację tego typu zabaw. Gratuluję sołtysowi, który pomimo choroby mocno zaangażował się w przygotowania - podkreślał burmistrz życząc uczestnikom wspaniałej zabawy- samorząd chętnie wspiera wsie, w których coś się dzieje.

W konkursie na najpiękniejsze karnawałowe przebranie nagrodzono wszystkich uczestników.

Organizatorzy imprezy serdecznie dziękują pracownikom Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury za zapewnienie uczestnikom wspaniałej zabawy, paniom z Mlewa za pyszne wypieki i wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy. Serdeczne podziękowania rodzicom, dzieciom, babciom i dziadkom za udział.

podw_sw_w_mlewie_08_02_16_001.jpg
podw_sw_w_mlewie_08_02_16_002.jpg
podw_sw_w_mlewie_08_02_16_003.jpg
podw_sw_w_mlewie_08_02_16_004.jpg
podw_sw_w_mlewie_08_02_16_005.jpg
podw_sw_w_mlewie_08_02_16_006.jpg
podw_sw_w_mlewie_08_02_16_007.jpg
 podw_sw_w_mlewie_08_02_16_009.jpg
podw_sw_w_mlewie_08_02_16_008.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!