Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Podwójne świętowanie w Mlewie.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Podwójne świętowanie w Mlewie. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
08.02.2016
podw_sw_w_mlewie_08_02_16_000.jpgW dniu 7 lutego br. w sołectwie Mlewo świętowano podwójnie. Połączono Dzień Babci i Dziadka z wizytą Świętego Mikołaja. Seniorom wnuczęta zadeklamowały piękny wiersz.

Św. Mikołaj z workiem prezentów i swoimi pomocnikami przyjechał pomimo słonecznej pogody. Zanim dzieci otrzymały podarki, animatorzy kultury z Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury zapewnili im szereg atrakcji, natomiast rodzice zadbali o ciasta i słodycze.

Sala była świątecznie przystrojona, a wokół rozchodził się zapach żywej choinki. Wspólnie bawili się dzieci i rodzice. Razem z dziećmi i dorosłymi Mikołaja wyglądał także burmistrz miasta Andrzej Grabowski i ks. proboszcz Piotr Igielski.

Widząc radość na twarzach dzieciaków dziękuję rodzicom, sołtysowi Ryszardowi Lipińskiemu i lokalnym działaczom za pomysł, poświęcony zapał i czas na organizację tego typu zabaw. Gratuluję sołtysowi, który pomimo choroby mocno zaangażował się w przygotowania - podkreślał burmistrz życząc uczestnikom wspaniałej zabawy- samorząd chętnie wspiera wsie, w których coś się dzieje.

W konkursie na najpiękniejsze karnawałowe przebranie nagrodzono wszystkich uczestników.

Organizatorzy imprezy serdecznie dziękują pracownikom Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury za zapewnienie uczestnikom wspaniałej zabawy, paniom z Mlewa za pyszne wypieki i wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy. Serdeczne podziękowania rodzicom, dzieciom, babciom i dziadkom za udział.

podw_sw_w_mlewie_08_02_16_001.jpg
podw_sw_w_mlewie_08_02_16_002.jpg
podw_sw_w_mlewie_08_02_16_003.jpg
podw_sw_w_mlewie_08_02_16_004.jpg
podw_sw_w_mlewie_08_02_16_005.jpg
podw_sw_w_mlewie_08_02_16_006.jpg
podw_sw_w_mlewie_08_02_16_007.jpg
 podw_sw_w_mlewie_08_02_16_009.jpg
podw_sw_w_mlewie_08_02_16_008.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!