Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.06.2017
Z ostatniej chwili arrow OBWODNICA KOWALEWA arrow Wpływ rozbudowy węzła A1 w Turznie na ruch przez Kowalewo Pomorskie

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wpływ rozbudowy węzła A1 w Turznie na ruch przez Kowalewo Pomorskie Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
09.02.2016

Szanowni Czytelnicy
Poniżej przedstawiam kolejne moje staranie w sprawie budowy obwodnicy Kowalewa. W lokalnych mediach (nowości i pomorska) ukazały się artykuły opisujący plany budowy drogi pomiędzy strefą ekonomiczną w Ostaszewie, a węzłem autostradowym w Turznie (artykuł tutaj). Z jednej strony realizacja tej inwestycji spowoduje ominięcie Torunia, ale z drugiej skierowanie całego tranzytu na Mazury i do wschodniej granicy przez Kowalewo Pomorskie.

Zamieszczam pismo jakie przekazałem na ręce głównego inicjatora pomysłu p. Marszałka Piotra Całbeckiego, aby najpierw przystąpić do wybudowania obwodnicy Kowalewa Pomorskiego (pismo w załączeniu)

Andrzej Grabowski
Burmistrz Kowalewa Pomorskiego.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!