Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Ogłoszenia arrow Wpływ rozbudowy węzła A1 w Turznie na ruch przez Kowalewo Pomorskie

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wpływ rozbudowy węzła A1 w Turznie na ruch przez Kowalewo Pomorskie Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
09.02.2016

Szanowni Czytelnicy
Poniżej przedstawiam kolejne moje staranie w sprawie budowy obwodnicy Kowalewa. W lokalnych mediach (nowości i pomorska) ukazały się artykuły opisujący plany budowy drogi pomiędzy strefą ekonomiczną w Ostaszewie, a węzłem autostradowym w Turznie (artykuł tutaj). Z jednej strony realizacja tej inwestycji spowoduje ominięcie Torunia, ale z drugiej skierowanie całego tranzytu na Mazury i do wschodniej granicy przez Kowalewo Pomorskie.

Zamieszczam pismo jakie przekazałem na ręce głównego inicjatora pomysłu p. Marszałka Piotra Całbeckiego, aby najpierw przystąpić do wybudowania obwodnicy Kowalewa Pomorskiego (pismo w załączeniu)

Andrzej Grabowski
Burmistrz Kowalewa Pomorskiego.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!