Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Spotkanie gwiazkowo- karnawałowe w Mlewcu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Spotkanie gwiazkowo- karnawałowe w Mlewcu Drukuj
Wpisał: Katarzyna Brzycka   
12.02.2016

spotkanie_gwiazdkowe_mlewiec_12_02_16_000.jpgW dniu 03.02.2016 roku o godz. 1700 rozpoczęło się, organizowane co roku w sołectwie Mlewiec, spotkanie Gwiazkowo- karnawałowe dla dzieci. Sołtys Jerzy Śliwka przywitał zebranych i zaprosił do wspólnej zabawy. Świetlica wiejska zapełniła się dziećmi. Na początku były zabawy i konkursy.

Dzieci jednak z niecierpliwością czekały na przyjście Mikołaja i rozdawane przez niego prezenty. Uśmiechnięte i zadowolone z otrzymanych podarunków dzieci już dziś czekają na kolejne spotkanie Gwiazdkowe za rok.

Sołtys wraz z Radą Sołecką składają szczególne podziękowania dla pracowników MGOK za pomoc w organizacji Spotkania Gwiazdkowego.

spotkanie_gwiazdkowe_mlewiec_12_02_16_001.jpg
spotkanie_gwiazdkowe_mlewiec_12_02_16_002.jpg
spotkanie_gwiazdkowe_mlewiec_12_02_16_003.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!