Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Spotkanie gwiazkowo- karnawałowe w Mlewcu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Spotkanie gwiazkowo- karnawałowe w Mlewcu Drukuj
Wpisał: Katarzyna Brzycka   
12.02.2016

spotkanie_gwiazdkowe_mlewiec_12_02_16_000.jpgW dniu 03.02.2016 roku o godz. 1700 rozpoczęło się, organizowane co roku w sołectwie Mlewiec, spotkanie Gwiazkowo- karnawałowe dla dzieci. Sołtys Jerzy Śliwka przywitał zebranych i zaprosił do wspólnej zabawy. Świetlica wiejska zapełniła się dziećmi. Na początku były zabawy i konkursy.

Dzieci jednak z niecierpliwością czekały na przyjście Mikołaja i rozdawane przez niego prezenty. Uśmiechnięte i zadowolone z otrzymanych podarunków dzieci już dziś czekają na kolejne spotkanie Gwiazdkowe za rok.

Sołtys wraz z Radą Sołecką składają szczególne podziękowania dla pracowników MGOK za pomoc w organizacji Spotkania Gwiazdkowego.

spotkanie_gwiazdkowe_mlewiec_12_02_16_001.jpg
spotkanie_gwiazdkowe_mlewiec_12_02_16_002.jpg
spotkanie_gwiazdkowe_mlewiec_12_02_16_003.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!