Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Gwiazdka w Srebrnikach

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Gwiazdka w Srebrnikach Drukuj
Wpisał: Mirosław Wasilewski   
15.02.2016
gwiazdka_w_srebrnikach_15_02_16_000.jpgW dniu 5 lutego 2016 roku zorganizowana została Gwiazdka dla dzieci mieszkających w miejscowości Srebrniki. Sołtys Jerzy Behrendt przywitał zebranych i przekazał życzenia udanej zabawy od Rady Sołeckiej i pana Burmistrza.
Świetlica wiejska zapełniła się dziećmi, które czekały na przyjście Mikołaja i otrzymanie od niego prezentu. Były zabawy i konkursy organizowane przez pracowników MGOK. Dzieci uśmiechnięte i zadowolone z otrzymanych podarunków już dziś czekają na kolejne spotkanie choinkowe w przyszłym roku.
gwiazdka_w_srebrnikach_15_02_16_001.jpg
gwiazdka_w_srebrnikach_15_02_16_002.jpg
gwiazdka_w_srebrnikach_15_02_16_003.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!