Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Gwiazdka w Srebrnikach

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Gwiazdka w Srebrnikach Drukuj
Wpisał: Mirosław Wasilewski   
15.02.2016
gwiazdka_w_srebrnikach_15_02_16_000.jpgW dniu 5 lutego 2016 roku zorganizowana została Gwiazdka dla dzieci mieszkających w miejscowości Srebrniki. Sołtys Jerzy Behrendt przywitał zebranych i przekazał życzenia udanej zabawy od Rady Sołeckiej i pana Burmistrza.
Świetlica wiejska zapełniła się dziećmi, które czekały na przyjście Mikołaja i otrzymanie od niego prezentu. Były zabawy i konkursy organizowane przez pracowników MGOK. Dzieci uśmiechnięte i zadowolone z otrzymanych podarunków już dziś czekają na kolejne spotkanie choinkowe w przyszłym roku.
gwiazdka_w_srebrnikach_15_02_16_001.jpg
gwiazdka_w_srebrnikach_15_02_16_002.jpg
gwiazdka_w_srebrnikach_15_02_16_003.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!