Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow LZS Złota Odznaka Związku

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

LZS Złota Odznaka Związku Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
24.02.2016

Rada Główna Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w dowód uznania za wieloletnią działalność na rzecz upowszechniania kultury fizycznej i turystyki w środowisku wiejskim uhonorowała Burmistrza Miasta Kowalewo Pomorskie Andrzeja Grabowskiego ZŁOTĄ ODZNAKĄ HONOROWĄ.

Bardzo dziękuję za to zaszczytne wyróżnienie. Jestem dumny i zadowolony, że moje starania zostały docenione przez tak znamienite grono. W tym miejscu bardzo dziękuję wszystkim, którzy wspólnie ze mną angażują się w rozwój i propagowanie sportu w naszej gminie. Szczególne słowa uznania kieruję do społeczników, którzy przede wszystkim kochają to co robią, a sport to ich wielka pasja. W roku 2016 planujemy zorganizować Dni Kowalewa w sportowym duchu. Już teraz zapraszam na pierwszy weekend czerwca- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

 lzs_odznaka_24_01_2016.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!