Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow LZS Złota Odznaka Związku

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

LZS Złota Odznaka Związku Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
24.02.2016

Rada Główna Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w dowód uznania za wieloletnią działalność na rzecz upowszechniania kultury fizycznej i turystyki w środowisku wiejskim uhonorowała Burmistrza Miasta Kowalewo Pomorskie Andrzeja Grabowskiego ZŁOTĄ ODZNAKĄ HONOROWĄ.

Bardzo dziękuję za to zaszczytne wyróżnienie. Jestem dumny i zadowolony, że moje starania zostały docenione przez tak znamienite grono. W tym miejscu bardzo dziękuję wszystkim, którzy wspólnie ze mną angażują się w rozwój i propagowanie sportu w naszej gminie. Szczególne słowa uznania kieruję do społeczników, którzy przede wszystkim kochają to co robią, a sport to ich wielka pasja. W roku 2016 planujemy zorganizować Dni Kowalewa w sportowym duchu. Już teraz zapraszam na pierwszy weekend czerwca- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

 lzs_odznaka_24_01_2016.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!