Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Sprawni nie tylko w akcji, ale i na boisku.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Sprawni nie tylko w akcji, ale i na boisku. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
01.03.2016

sprawni_nie_tylko_w_akcji_01_03_16_00.jpgNa hali sportowej w Golubiu Dobrzyniu w dniu 27 lutego br. stanęło naprzeciw siebie 5 drużyn strażackich. Sprawdzili swoje umiejętności sportowe w Powiatowym Strażackim Turnieju Piłki Nożnej Halowej. Gminę Kowalewo Pomorskie reprezentowała jednostka OSP Lipienica.

Grając w systemie każdy z każdym (mecz po 14 minut) I miejsce zdobyła drużyna OSP Wrocki, II miejsce - Zbójno, III miejsce - Płonne, IV miejsce Lipienica, V miejsce - Golub-Dobrzyń.

Gratuluję druhom piłkarzom i dziękuję za godne reprezentowanie naszej gminy- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Skład naszej drużyny wyglądał następująco: Dawid Zieliński, Krystian Bocianowski, Damian Olkowski, Bartosz Olkowski, Jakub Kawula, Piotr Błach, Michał Bocianowski i Tomasz Repeć.

Mecze- poszczególne spotkania reprezentowały się następująco:

1. Lipienica - Wrocki 1:1
2. Zbójno - Golub-Dobrzyń 4:0
3. Płonne - Lipienica 2:0
4. Wrocki - Zbójno 3:1
5. Golub- Dobrzyń - Płonne 1:2
6. Zbójno - Lipienica 3:1
7. Wrocki - Płonne 2:1
8. Lipienica - Golub-Dobrzyń 7:1
9. Płonne - Zbójno 2:4
10. Wrocki - Golub-Dobrzyń 5:0

sprawni_nie_tylko_w_akcji_01_03_16_01.jpg
sprawni_nie_tylko_w_akcji_01_03_16_02.jpg
sprawni_nie_tylko_w_akcji_01_03_16_03.jpg
sprawni_nie_tylko_w_akcji_01_03_16_04.jpg

sprawni_nie_tylko_w_akcji_01_03_16_05.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!