Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Awans do czwartej ligi

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Awans do czwartej ligi Drukuj
Wpisał: Benedykt Mroziński   
02.03.2016

Szachiści LKS Promień zapewnili już sobie awans do czwartej ligi. Po siedmioletniej przerwie musieli rozpocząć  rozgrywki ligowe od V ligi. Rozegrali sześć meczów  i wszystkie wygrali. Najbardziej cennym zwycięstwem 4:1 było to nad AZS Toruń , który też wrócił do rozgrywek po kilku latach. Dla naszej drużyny punktowali: Agnieszka Retz - 4 pkt., Maciej Kobus - 4,5 pkt., Patryk Retz - 3,5 pkt. , Adrian Retz- 3 pkt oraz Benedykt Mroziński - 5,5 pkt. Do końca rozgrywek pozostały dwa mecze, ale w najgorszym przypadku  nasza drużyna zajmie drugie miejsce, ponieważ w tej chwili prowadzi z przewagą trzech punktów.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!