Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Awans do czwartej ligi

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Awans do czwartej ligi Drukuj
Wpisał: Benedykt Mroziński   
02.03.2016

Szachiści LKS Promień zapewnili już sobie awans do czwartej ligi. Po siedmioletniej przerwie musieli rozpocząć  rozgrywki ligowe od V ligi. Rozegrali sześć meczów  i wszystkie wygrali. Najbardziej cennym zwycięstwem 4:1 było to nad AZS Toruń , który też wrócił do rozgrywek po kilku latach. Dla naszej drużyny punktowali: Agnieszka Retz - 4 pkt., Maciej Kobus - 4,5 pkt., Patryk Retz - 3,5 pkt. , Adrian Retz- 3 pkt oraz Benedykt Mroziński - 5,5 pkt. Do końca rozgrywek pozostały dwa mecze, ale w najgorszym przypadku  nasza drużyna zajmie drugie miejsce, ponieważ w tej chwili prowadzi z przewagą trzech punktów.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!