Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Magdalena Błach Człowiekiem Roku 2015 Powiatu Golubsko- Dobrzyńskiego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Magdalena Błach Człowiekiem Roku 2015 Powiatu Golubsko- Dobrzyńskiego Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
02.03.2016

Z25.jpga nami Wielki Finał, czyli podsumowanie akcji Człowiek Roku 2015. Plebiscyt trwający od 2 stycznia prowadziła gazeta pomorska. Jego celem było wybranie osobowości minionego roku. Wśród 130 kandydatów znalazły się osoby zasłużone dla regionu, które szczególnie przyczyniły się do rozwoju i promocji województwa. Społecznicy, artyści, przedsiębiorcy, politycy i sportowcy, którzy odznaczyli się w ubiegłym roku niezwykłą pracowitością, pomysłami czy zaangażowaniem w niesieniu pomocy.

Pierwszy etap zakończył się wyborem 3 osób z każdego powiatu. Wśród nich, do II etapu zakwalifikowała się kowalewianka Magdalena Błach.

W dniu 29 lutego, w Urzędzie Marszałkowskim  wręczono ścisłym finalistom nagrody. Dokonał tego Marszałek Piotr Całbecki, Przewodniczący Sejmiku Ryszard Bober i wicemarszałek Dariusz Kurzawa.

W kategorii Człowiek Roku 2015 zostali:

Im. Jarosław Dąbrowski z Ciechocinka- 16tys. głosów,

IIm . Łukasz Gapiński- 11tys. głosów,

IIIm. Adam Twarogowski - 10tys. głosów,

Magdalena Błach- Człowiek Roku 2015 Powiatu Golubsko- Dobrzyńskiego,

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głosy w pierwszym, jak i drugim etapie plebiscytu. Bardzo ucieszyło mnie Państwa poparcie. Zachęcam wszystkich do uprawiania sportu, nie tylko dla medali, ale przede wszystkim dla zdrowia i samozadowolenia- podkreśla Magdalena Błach

Do gratulacji złożonych przez organizatorów konkursu przyłączył się również Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Na bieżąco śledzę sukcesy Pani Magdaleny na mistrzostwach krajowych jak i zagranicznych w sportach siłowych. Podziwiam jej wybór, gdyż podnoszenie ciężarów to trudna dyscyplina. Gratuluję osiąganych sukcesów a także poparcia w plebiscycie Człowiek Roku 2015. Dziękuję za promowanie gminy Kowalewo Pomorskie występując w barwach lokalnego klubu sportowego Promień.- podkreśla Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

22.jpg
 23.jpg
 24.jpg
 25.jpg
 26.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!