Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Magdalena Błach Człowiekiem Roku 2015 Powiatu Golubsko- Dobrzyńskiego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Magdalena Błach Człowiekiem Roku 2015 Powiatu Golubsko- Dobrzyńskiego Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
02.03.2016

Z25.jpga nami Wielki Finał, czyli podsumowanie akcji Człowiek Roku 2015. Plebiscyt trwający od 2 stycznia prowadziła gazeta pomorska. Jego celem było wybranie osobowości minionego roku. Wśród 130 kandydatów znalazły się osoby zasłużone dla regionu, które szczególnie przyczyniły się do rozwoju i promocji województwa. Społecznicy, artyści, przedsiębiorcy, politycy i sportowcy, którzy odznaczyli się w ubiegłym roku niezwykłą pracowitością, pomysłami czy zaangażowaniem w niesieniu pomocy.

Pierwszy etap zakończył się wyborem 3 osób z każdego powiatu. Wśród nich, do II etapu zakwalifikowała się kowalewianka Magdalena Błach.

W dniu 29 lutego, w Urzędzie Marszałkowskim  wręczono ścisłym finalistom nagrody. Dokonał tego Marszałek Piotr Całbecki, Przewodniczący Sejmiku Ryszard Bober i wicemarszałek Dariusz Kurzawa.

W kategorii Człowiek Roku 2015 zostali:

Im. Jarosław Dąbrowski z Ciechocinka- 16tys. głosów,

IIm . Łukasz Gapiński- 11tys. głosów,

IIIm. Adam Twarogowski - 10tys. głosów,

Magdalena Błach- Człowiek Roku 2015 Powiatu Golubsko- Dobrzyńskiego,

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głosy w pierwszym, jak i drugim etapie plebiscytu. Bardzo ucieszyło mnie Państwa poparcie. Zachęcam wszystkich do uprawiania sportu, nie tylko dla medali, ale przede wszystkim dla zdrowia i samozadowolenia- podkreśla Magdalena Błach

Do gratulacji złożonych przez organizatorów konkursu przyłączył się również Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Na bieżąco śledzę sukcesy Pani Magdaleny na mistrzostwach krajowych jak i zagranicznych w sportach siłowych. Podziwiam jej wybór, gdyż podnoszenie ciężarów to trudna dyscyplina. Gratuluję osiąganych sukcesów a także poparcia w plebiscycie Człowiek Roku 2015. Dziękuję za promowanie gminy Kowalewo Pomorskie występując w barwach lokalnego klubu sportowego Promień.- podkreśla Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

22.jpg
 23.jpg
 24.jpg
 25.jpg
 26.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!