Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Przekroczyliśmy 100 tysięcy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Przekroczyliśmy 100 tysięcy Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
04.03.2016

Zbasen.jpga nami 16 miesięcy funkcjonowania pływalni w Kowalewie Pomorskim. Na koniec miesiąca lutego br. odnotowaliśmy ponad 100 tysięcy korzystających z obiektu.

 

Na łączną liczbę 100.662 pływaków indywidualne (biletowane) wejścia to 78tys. osób. Pozostałe 23% to uczniowie korzystający z wody w ramach godzin w-f. Średnio daje to 6292 osoby miesięcznie.

Miesiąc ferii zimowych (wolne w szkołach) jest zawsze szczególnym miesiącem. Z analizy danych wynika, że tegoroczny luty wypadł bardzo dobrze. Liczba wejść była powyżej średniej miesięcznej i wyniosła 6714 osób.

Od 7 marca na pływalni rusza trzecia już edycja „Umiem pływać". Za każdym razem korzystamy w 100% z  ministerialnego projektu. W tym roku zmniejszono nawet nasze zapotrzebowanie. Ze złożonego wniosku na 23 grupy (430 dzieci) otrzymaliśmy dofinansowanie jedynie na 9 grup. Walczymy o zwiększenie tej liczby.

basen.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!