Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Przekroczyliśmy 100 tysięcy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Przekroczyliśmy 100 tysięcy Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
04.03.2016

Zbasen.jpga nami 16 miesięcy funkcjonowania pływalni w Kowalewie Pomorskim. Na koniec miesiąca lutego br. odnotowaliśmy ponad 100 tysięcy korzystających z obiektu.

 

Na łączną liczbę 100.662 pływaków indywidualne (biletowane) wejścia to 78tys. osób. Pozostałe 23% to uczniowie korzystający z wody w ramach godzin w-f. Średnio daje to 6292 osoby miesięcznie.

Miesiąc ferii zimowych (wolne w szkołach) jest zawsze szczególnym miesiącem. Z analizy danych wynika, że tegoroczny luty wypadł bardzo dobrze. Liczba wejść była powyżej średniej miesięcznej i wyniosła 6714 osób.

Od 7 marca na pływalni rusza trzecia już edycja „Umiem pływać". Za każdym razem korzystamy w 100% z  ministerialnego projektu. W tym roku zmniejszono nawet nasze zapotrzebowanie. Ze złożonego wniosku na 23 grupy (430 dzieci) otrzymaliśmy dofinansowanie jedynie na 9 grup. Walczymy o zwiększenie tej liczby.

basen.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!