Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Hala sportowa jak nówka sztuka nie śmigana

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Hala sportowa jak nówka sztuka nie śmigana Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
08.03.2016

8.jpgHala sportowa w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pom. zyskała nowy blask. Po 12 latach użytkowania dokonano renowacji podłogi. Przy okazji tak poważnych prac odświeżono ściany i dokonano przeglądu instalacji oświetleniowej. Prace malarskie podłogi wykonała wyłoniona w przetargu specjalistyczna firma z Gdyni dając na nie również 7 lat gwarancji. Zastosowano najwyższej jakości środki, w tym wodny lakier sportowy. Odnowienie ścian było zadaniem pracowników szkoły. Wystarczył matematyczny cyrkiel i trochę cierpliwości, a na ścianach powstały olimpijskie symbole.

Koszt pomalowania podłogi, w tym zakup specjalistycznych materiałów, to kwota 35tys.zł. Środki na ten cel wypracowała w 2015 sama szkoła udostępniając pomieszczenia na organizację kolonii, obozów, turniejów i pokazów. Gratuluję dyrektorowi Renacie Falucie Kaszubowskie i jej pracownikom, bo wiem, że jest to bardzo uciążliwe i pracochłonne. Jest to kolejny rok, gdzie gimnazjum, po odjęciu kosztów wynajmu, wypracowuje poważny zyski. Wszystkie środki pozostają do wykorzystania na potrzeby tej szkoły. Wcześniej za nie m.in. zakupiono kotary do podziału hali sportowej czy łóżka-informuje Burmistrz Miasta Kowalewo Pom. Andrzej Grabowski.

Młodzi gimnazjaliści nieśmiało zerkając do środka stwierdzili, że wygląda jak „nówka sztuka nie śmigana" i już nie mogą doczekać się wejścia na zajęcia.

sla_gimnazjum.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!