Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Piesek znalazł nowy dom

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Piesek znalazł nowy dom Drukuj
Wpisał: Paulina Wiśniewska   
11.03.2016
pies_zn_n_dom_00_14_17_11_03_16.jpgKilka dni temu piesek o imieniu Szczypiorek, przebywający tymczasowo w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o. w Kowalewie Pomorskim, znalazł prawdziwy dom i kochających ludzi. Osobą, która zainteresowała się jego smutnym losem i zdecydowała przygarnąć jest aktorka Agnieszka Pilaszewska (znana z serialu „Miodowe lata").

Bardzo się cieszymy, że nowej właścicielce tak bardzo zależało na czworonogu, że przyjechała po niego z bardzo daleka. Jest to godne podziwu i pochwały. Takie zachowania należy brać za przykład. Za zgodą aktorki, poniżej zamieszczamy jej zdjęcie z nowym podopiecznym.

Bardzo dziękujemy za pomoc w adopcji psów przebywających w naszym przytulisku - szczególnie osobom rozpowszechniającym informacje o bezdomnych zwierzętach na portalach społecznościowych oraz działającym w Stowarzyszeniu Obrońców Zwierząt „Przyjazna Buda" w Golubiu-Dobrzyniu. Bez ich pomocy porzucone czworonogi nie znalazłyby tak szybko nowych właścicieli.

Jednocześnie serdecznie dziękujemy wolontariuszom z Publicznego Gimnazjum w Kowalewie Pomorskim, którzy pomagają opiekować się zwierzętami przebywającymi w naszym przytulisku - wychodzą z nimi na spacery, stwarzają możliwość kontaktu z człowiekiem i poświęcają swój czas.

pies_zn_n_dom_01_14_17_11_03_16.jpg
pies_zn_n_dom_14_17_11_03_16.jpg
pies_zn_n_dom_02_14_17_11_03_16.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!