Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Piesek znalazł nowy dom

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Piesek znalazł nowy dom Drukuj
Wpisał: Paulina Wiśniewska   
11.03.2016
pies_zn_n_dom_00_14_17_11_03_16.jpgKilka dni temu piesek o imieniu Szczypiorek, przebywający tymczasowo w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o. w Kowalewie Pomorskim, znalazł prawdziwy dom i kochających ludzi. Osobą, która zainteresowała się jego smutnym losem i zdecydowała przygarnąć jest aktorka Agnieszka Pilaszewska (znana z serialu „Miodowe lata").

Bardzo się cieszymy, że nowej właścicielce tak bardzo zależało na czworonogu, że przyjechała po niego z bardzo daleka. Jest to godne podziwu i pochwały. Takie zachowania należy brać za przykład. Za zgodą aktorki, poniżej zamieszczamy jej zdjęcie z nowym podopiecznym.

Bardzo dziękujemy za pomoc w adopcji psów przebywających w naszym przytulisku - szczególnie osobom rozpowszechniającym informacje o bezdomnych zwierzętach na portalach społecznościowych oraz działającym w Stowarzyszeniu Obrońców Zwierząt „Przyjazna Buda" w Golubiu-Dobrzyniu. Bez ich pomocy porzucone czworonogi nie znalazłyby tak szybko nowych właścicieli.

Jednocześnie serdecznie dziękujemy wolontariuszom z Publicznego Gimnazjum w Kowalewie Pomorskim, którzy pomagają opiekować się zwierzętami przebywającymi w naszym przytulisku - wychodzą z nimi na spacery, stwarzają możliwość kontaktu z człowiekiem i poświęcają swój czas.

pies_zn_n_dom_01_14_17_11_03_16.jpg
pies_zn_n_dom_14_17_11_03_16.jpg
pies_zn_n_dom_02_14_17_11_03_16.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!