Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Najmłodsi dorośli

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Najmłodsi dorośli Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
14.03.2016
5.jpgZwyczajem stało się już w gminie Kowalewo Pomorskie składanie życzeń najmłodszym, pełnoletnim obywatelom. W dniu swoich 18-tych urodzin otrzymują oni od burmistrza życzenia wszelkiej pomyślności i sukcesów na kolejnym etapie życia oraz zaproszenie na wspólne spotkanie.

W dniu 12 marca najmłodsi dorośli, którzy w 2015r. skończyli 18 lat wspólnie z burmistrzem miasta, pracownikami Urzędu Stanu Cywilnego- Anną Szewczyk i Martą Sicińską wznieśli toast i podzielili się wrażeniami z pierwszych, pełnoletnich chwil życia.

Składając życzenia Burmistrz Miasta zachęcał do zaangażowania w życie swojej gminy, interesowanie się wydarzeniami z lokalnego podwórka i korzystanie z oferty kulturalno- sportowej. Młodzież zaś mówiła o swoich planach na przyszłość i marzeniach zawodowych. Przed nimi  matura i wybór dalszej drogi zawodowej.

Pełnoletniość to nie tylko przyjemności, ale i odpowiedzialność za współdecydowanie o innych m.in. poprzez branie udziału w wyborach- zachęcał Burmistrz Andrzej Grabowski wręczając uczestnikom spotkania pamiątkowe prezenty- Obecnie najważniejsze to obranie odpowiedniego kierunku kształcenia, które pozwoli na znalezienie pracy najbardziej odpowiadającej zainteresowaniom. Należy być tu rozważnym, aby w przyszłości zapewnić sobie i najbliższym stabilność ekonomiczną i móc w pełni się  realizować.

18nastka.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!