Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Najmłodsi dorośli

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Najmłodsi dorośli Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
14.03.2016
5.jpgZwyczajem stało się już w gminie Kowalewo Pomorskie składanie życzeń najmłodszym, pełnoletnim obywatelom. W dniu swoich 18-tych urodzin otrzymują oni od burmistrza życzenia wszelkiej pomyślności i sukcesów na kolejnym etapie życia oraz zaproszenie na wspólne spotkanie.

W dniu 12 marca najmłodsi dorośli, którzy w 2015r. skończyli 18 lat wspólnie z burmistrzem miasta, pracownikami Urzędu Stanu Cywilnego- Anną Szewczyk i Martą Sicińską wznieśli toast i podzielili się wrażeniami z pierwszych, pełnoletnich chwil życia.

Składając życzenia Burmistrz Miasta zachęcał do zaangażowania w życie swojej gminy, interesowanie się wydarzeniami z lokalnego podwórka i korzystanie z oferty kulturalno- sportowej. Młodzież zaś mówiła o swoich planach na przyszłość i marzeniach zawodowych. Przed nimi  matura i wybór dalszej drogi zawodowej.

Pełnoletniość to nie tylko przyjemności, ale i odpowiedzialność za współdecydowanie o innych m.in. poprzez branie udziału w wyborach- zachęcał Burmistrz Andrzej Grabowski wręczając uczestnikom spotkania pamiątkowe prezenty- Obecnie najważniejsze to obranie odpowiedniego kierunku kształcenia, które pozwoli na znalezienie pracy najbardziej odpowiadającej zainteresowaniom. Należy być tu rozważnym, aby w przyszłości zapewnić sobie i najbliższym stabilność ekonomiczną i móc w pełni się  realizować.

18nastka.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!