Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Jakub gra w pierwszej LIDZE

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Jakub gra w pierwszej LIDZE Drukuj
Wpisał: Agnieszka Szymczak   
14.03.2016

small.jpgMiło nam poinformować, że Jakub Dulnikowski - uczeń klasy szóstej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie odniósł ogromny sukces w konkursie matematycznym LIGA ZADANIOWA.

Wykazał się wiedzą i umiejętnościami wykraczającymi poza program szkoły podstawowej. Wymagało to od niego ogromnej pracy, uporu, logicznego i abstrakcyjnego myślenia. Po trzech spotkaniach etapu rejonowego zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego.

12 marca razem z 89 uczniami województwa kujawsko-pomorskiego wziął udział w ostatniej części konkursu uzyskując tytuł laureata. Jakub nie tylko otrzyma ocenę celującą z matematyki, ale również będzie zwolniony ze Sprawdzianu Szóstoklasisty z części polonistyczno-matematycznej, uzyskując 100%.

Serdecznie gratulujemy Kubie oraz jego rodzicom, bardzo cieszymy się z jego osiągnięć, a także życzymy dalszych sukcesów w kolejnym etapie edukacyjnym, czyli w gimnazjum.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!