Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 28.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Jakub gra w pierwszej LIDZE

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Jakub gra w pierwszej LIDZE Drukuj
Wpisał: Agnieszka Szymczak   
14.03.2016

small.jpgMiło nam poinformować, że Jakub Dulnikowski - uczeń klasy szóstej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie odniósł ogromny sukces w konkursie matematycznym LIGA ZADANIOWA.

Wykazał się wiedzą i umiejętnościami wykraczającymi poza program szkoły podstawowej. Wymagało to od niego ogromnej pracy, uporu, logicznego i abstrakcyjnego myślenia. Po trzech spotkaniach etapu rejonowego zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego.

12 marca razem z 89 uczniami województwa kujawsko-pomorskiego wziął udział w ostatniej części konkursu uzyskując tytuł laureata. Jakub nie tylko otrzyma ocenę celującą z matematyki, ale również będzie zwolniony ze Sprawdzianu Szóstoklasisty z części polonistyczno-matematycznej, uzyskując 100%.

Serdecznie gratulujemy Kubie oraz jego rodzicom, bardzo cieszymy się z jego osiągnięć, a także życzymy dalszych sukcesów w kolejnym etapie edukacyjnym, czyli w gimnazjum.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!