Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Seniorzy z młodzieżą będą się integrować drugi raz

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Seniorzy z młodzieżą będą się integrować drugi raz Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
18.03.2016

Ś11.jpgwietlica Socjoterapeutyczna wspólnie z Polskim Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kowalewie Pomorskim otrzymały dofinansowanie na realizację II edycji przedsięwzięcia pn. „Integracja seniorów z młodzieżą 2". W ramach konkursu „WSPIERANIE AKTYWIZACJI I INTEGRACJI SPOŁECZNEJ SENIORÓW" otrzymali 3tys.zł. Za łączną wartość 3500zł zorganizowane będą zajęcia wspierające współprace międzypokoleniową seniorów i młodzieży. Skupiając się na potencjale obu pokoleń nastąpi wymiana doświadczeń, umiejętności, wiedzy i pasji.

W I edycji seniorzy i młodzież razem gotowali, wyszywali, obsługiwali sprzęt komputerowy i poznawali nowinki techniczne. Młodzież chętnie podejmowała się wyzwań kulinarnych (sałatki, desery), a seniorzy buszowali po Internecie i ćwiczyli w siłowni. Były też wykłady na temat zdrowego trybu życia, wspólne pikniki i wycieczki. Nawiązały się nowe znajomości i przyjaźnie, które będą kontynuowane w II edycji. O przebiegu II edycji projektu będziemy Państwa informować.

Sprawozdanie oraz zdjęcia z I edycji realizacji projektu tutaj:

http://www.kowalewopomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=7072&Itemid=16

 emeryci_swietlica.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!