Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Seniorzy z młodzieżą będą się integrować drugi raz

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Seniorzy z młodzieżą będą się integrować drugi raz Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
18.03.2016

Ś11.jpgwietlica Socjoterapeutyczna wspólnie z Polskim Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kowalewie Pomorskim otrzymały dofinansowanie na realizację II edycji przedsięwzięcia pn. „Integracja seniorów z młodzieżą 2". W ramach konkursu „WSPIERANIE AKTYWIZACJI I INTEGRACJI SPOŁECZNEJ SENIORÓW" otrzymali 3tys.zł. Za łączną wartość 3500zł zorganizowane będą zajęcia wspierające współprace międzypokoleniową seniorów i młodzieży. Skupiając się na potencjale obu pokoleń nastąpi wymiana doświadczeń, umiejętności, wiedzy i pasji.

W I edycji seniorzy i młodzież razem gotowali, wyszywali, obsługiwali sprzęt komputerowy i poznawali nowinki techniczne. Młodzież chętnie podejmowała się wyzwań kulinarnych (sałatki, desery), a seniorzy buszowali po Internecie i ćwiczyli w siłowni. Były też wykłady na temat zdrowego trybu życia, wspólne pikniki i wycieczki. Nawiązały się nowe znajomości i przyjaźnie, które będą kontynuowane w II edycji. O przebiegu II edycji projektu będziemy Państwa informować.

Sprawozdanie oraz zdjęcia z I edycji realizacji projektu tutaj:

http://www.kowalewopomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=7072&Itemid=16

 emeryci_swietlica.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!