Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zbiórka artykułów papierniczych

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zbiórka artykułów papierniczych Drukuj
Wpisał: Dorota Kriger   
21.03.2016

W1.jpg dniu 14 marca 2016r. mieliśmy zaszczyt podejmować w Świetlicy Socjoterapeutycznej, niezwykle sympatycznych, małych gości. Naszą placówkę odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Entliczek-Pentliczek" wraz ze swoimi opiekunkami: p. Sylwią Sadowską i p. Pauliną Wiewiór-Guściora. Okazją do spotkania była akcja charytatywna „Dzieci dzieciom" w której wzięły udział dzieci z przedszkola. Celem podjętej inicjatywy była zbiórka artykułów papierniczych dla podopiecznych Świetlicy.

Dyrektor przedszkola, p. Sylwia Sadowska przekazując dary stwierdziła, iż dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w podjętej akcji. Angażując się w to przedsięwzięcie miały możliwość lepszego zrozumienia potrzeb swoich rówieśników, którzy potrzebują pomocy i wsparcia. Dowodem na to były przepiękne rysunki wykonane przez przedszkolaków, na których widniał budynek Świetlicy Socjoterapeutycznej, udekorowany kwiatami i serduszkami.

Na koniec spotkania maluchy zostały zaproszone na słodki poczęstunek i do wspólnych zdjęć. Mamy nadzieję, że przed nami jeszcze wiele takich spotkań, które będą służyły wzajemnej integracji.

Wszystkim dzieciom oraz pracownikom przedszkola, wychowankowie Świetlicy wraz z wychowawcami pragną złożyć serdeczne podziękowania za wsparcie rzeczowe oraz wizytę w naszej placówce.

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!