Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 28.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zbiórka artykułów papierniczych

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zbiórka artykułów papierniczych Drukuj
Wpisał: Dorota Kriger   
21.03.2016

W1.jpg dniu 14 marca 2016r. mieliśmy zaszczyt podejmować w Świetlicy Socjoterapeutycznej, niezwykle sympatycznych, małych gości. Naszą placówkę odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Entliczek-Pentliczek" wraz ze swoimi opiekunkami: p. Sylwią Sadowską i p. Pauliną Wiewiór-Guściora. Okazją do spotkania była akcja charytatywna „Dzieci dzieciom" w której wzięły udział dzieci z przedszkola. Celem podjętej inicjatywy była zbiórka artykułów papierniczych dla podopiecznych Świetlicy.

Dyrektor przedszkola, p. Sylwia Sadowska przekazując dary stwierdziła, iż dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w podjętej akcji. Angażując się w to przedsięwzięcie miały możliwość lepszego zrozumienia potrzeb swoich rówieśników, którzy potrzebują pomocy i wsparcia. Dowodem na to były przepiękne rysunki wykonane przez przedszkolaków, na których widniał budynek Świetlicy Socjoterapeutycznej, udekorowany kwiatami i serduszkami.

Na koniec spotkania maluchy zostały zaproszone na słodki poczęstunek i do wspólnych zdjęć. Mamy nadzieję, że przed nami jeszcze wiele takich spotkań, które będą służyły wzajemnej integracji.

Wszystkim dzieciom oraz pracownikom przedszkola, wychowankowie Świetlicy wraz z wychowawcami pragną złożyć serdeczne podziękowania za wsparcie rzeczowe oraz wizytę w naszej placówce.

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!