Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow MEDALE UCZNIÓW NASZEJ GMINY

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

MEDALE UCZNIÓW NASZEJ GMINY Drukuj
Wpisał: Elżbieta Okrucińska   
23.03.2016

2.jpgMEDALE  UCZNIÓW NASZEJ GMINY W OTWARTCH MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
W WARCABACH STUPOLOWYCH W MDK NR 1  W BYDGOSZCZY

Dnia 20 marca 2016 roku w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Bydgoszczy odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko -Pomorskiego w Warcabach Stupolowych. Celem imprezy jest popularyzowanie warcabów wśród dzieci i młodzieży oraz dorosłych mieszkańców regionu kujawsko - pomorskiego, wyłonienie mistrzów oraz najlepszych zawodników turnieju, podnoszenie umiejętności warcabowych uczestników, integracja sympatyków warcabów poprzez sportowe zmagania w konstruktywnej atmosferze rywalizacji fair play.

Rozgrywki odbywały się systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, 20 minut na partię dla zawodnika. Skład poszczególnych par był typowany przez program komputerowy, który kojarzył dzieci według zdobytych przez nie punktów w poprzednich rundach.

Naszą Gminę reprezentowali uczniowie z dwóch szkół podstawowych: Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim oraz Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie.

Mistrzostwa odbywały się w atmosferze zdrowej rywalizacji, zgodnie z zasadami fair play. Reprezentanci naszej Gminy wykazali się wysokim poziomem logicznego myślenia, strategicznego planowania, cierpliwości i opanowania. Wielu emocji dostarczyły nie tylko rozgrywki, ale również sam moment wręczania medali, nagród i dyplomów.

Wyniki indywidualne reprezentantów naszej gminy przedstawiają się następująco:

Dziewczęta do lat 9:

3. miejsce Milena Boniecka (brązowy medal)

Chłopcy do lat 9:

3. miejsce Rafał Żukowski (brązowy medal)

5. miejsce Bartosz Szefler

8.  miejsce Kacper Waszewski

Dziewczęta do lat 11:

5. miejsce Martyna Boniecka 

Chłopcy do lat 11:

4. miejsce Szymon Krasa

5. miejsce Jakub Wiśniewski

7. miejsce Szymon Chromczak

9. miejsce Patryk Latarski

Wszyscywymienieni powyżej uczniowie reprezentowali Szkołę Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim.   

Dziewczęta do 13 lat:

3. miejsce Aleksandra Wiśniewska

4.  miejsce  ZuzannaKiżewska

Chłopcy do 13 lat

4. miejsce Jakub Dulnikowski

Powyżsi uczniowie reprezentowali Szkołę Podstawową im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie

Wyniki drużynowe przedstawiają się następująco:

3. miejsce (brązowy medal) drużyna dziewcząt w składzie:ZuzannaKiżewska i Aleksandra Wiśniewska  ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie

3. miejsce (brązowy medal) drużyna chłopców w składzie: Szymon Chromczak, Rafał Żukowski i Szymon Krasa reprezentująca Szkołę Podstawową im . Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim.

szahowe.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!