Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow MEDALE UCZNIÓW NASZEJ GMINY

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

MEDALE UCZNIÓW NASZEJ GMINY Drukuj
Wpisał: Elżbieta Okrucińska   
23.03.2016

2.jpgMEDALE  UCZNIÓW NASZEJ GMINY W OTWARTCH MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
W WARCABACH STUPOLOWYCH W MDK NR 1  W BYDGOSZCZY

Dnia 20 marca 2016 roku w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Bydgoszczy odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko -Pomorskiego w Warcabach Stupolowych. Celem imprezy jest popularyzowanie warcabów wśród dzieci i młodzieży oraz dorosłych mieszkańców regionu kujawsko - pomorskiego, wyłonienie mistrzów oraz najlepszych zawodników turnieju, podnoszenie umiejętności warcabowych uczestników, integracja sympatyków warcabów poprzez sportowe zmagania w konstruktywnej atmosferze rywalizacji fair play.

Rozgrywki odbywały się systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, 20 minut na partię dla zawodnika. Skład poszczególnych par był typowany przez program komputerowy, który kojarzył dzieci według zdobytych przez nie punktów w poprzednich rundach.

Naszą Gminę reprezentowali uczniowie z dwóch szkół podstawowych: Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim oraz Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie.

Mistrzostwa odbywały się w atmosferze zdrowej rywalizacji, zgodnie z zasadami fair play. Reprezentanci naszej Gminy wykazali się wysokim poziomem logicznego myślenia, strategicznego planowania, cierpliwości i opanowania. Wielu emocji dostarczyły nie tylko rozgrywki, ale również sam moment wręczania medali, nagród i dyplomów.

Wyniki indywidualne reprezentantów naszej gminy przedstawiają się następująco:

Dziewczęta do lat 9:

3. miejsce Milena Boniecka (brązowy medal)

Chłopcy do lat 9:

3. miejsce Rafał Żukowski (brązowy medal)

5. miejsce Bartosz Szefler

8.  miejsce Kacper Waszewski

Dziewczęta do lat 11:

5. miejsce Martyna Boniecka 

Chłopcy do lat 11:

4. miejsce Szymon Krasa

5. miejsce Jakub Wiśniewski

7. miejsce Szymon Chromczak

9. miejsce Patryk Latarski

Wszyscywymienieni powyżej uczniowie reprezentowali Szkołę Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim.   

Dziewczęta do 13 lat:

3. miejsce Aleksandra Wiśniewska

4.  miejsce  ZuzannaKiżewska

Chłopcy do 13 lat

4. miejsce Jakub Dulnikowski

Powyżsi uczniowie reprezentowali Szkołę Podstawową im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie

Wyniki drużynowe przedstawiają się następująco:

3. miejsce (brązowy medal) drużyna dziewcząt w składzie:ZuzannaKiżewska i Aleksandra Wiśniewska  ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie

3. miejsce (brązowy medal) drużyna chłopców w składzie: Szymon Chromczak, Rafał Żukowski i Szymon Krasa reprezentująca Szkołę Podstawową im . Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim.

szahowe.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!