Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.01.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Rozstrzygnięcie gminnego konkursu ,,Przywracamy urok naszej gminie,, 2015

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Rozstrzygnięcie gminnego konkursu ,,Przywracamy urok naszej gminie,, 2015 Drukuj
Wpisał: Magdalena Kroczek   
31.03.2016

roz_konk_002_31_03_16.jpgW roku 2015 przeprowadzona została trzynasta edycja konkursu „Przywracamy urok naszej gminie", któremu przyświeca idea przywrócenia estetycznego wyglądu miejscom zaniedbanym, zniszczonym i zaśmieconym.

Konkurs ten jest skierowany zarówno do jednostek sołeckich jak i osób fizycznych, prawnych, organizacji nie posiadających osobowości prawnej, stowarzyszeń a także grup nieformalnych złączonych ideą konkursu.

W 2015 roku zostało złożonych 11 deklaracji. Podsumowanie konkursu i uroczyste wręczenie nagród nastąpiło w dniu 30 marca 2016 roku na sesji Rady Miejskiej:

I miejsce ex aequo otrzymały:

Sołectwo Bielsk - za odnowienie figurki Pana Jezusa i uporządkowanie terenu wokół niej przy szczególnym zaangażowaniu Pani Elżbiety Szotowicz;

Oś. J. Kochanowskiego - za odmalowanie figurki, ułożenie płyt marmurowych na podeście, stopniach oraz chodniku, nasadzenie nowych krzewów wokół figurki;

II miejsce otrzymało

Sołectwo Piątkowo - za uprzątnięcie boiska i terenu wokół niego, uporządkowanie skalniaka znajdującego się na skrzyżowaniu poprzez obsadzenie go kwiatami, a także postawienie donic z kwiatami na zieleńcu w centrum wsi oraz remont tablicy ogłoszeń;

III miejsce ex aequo otrzymały:

Sołectwo Chełmonie za wykonanie bramy przesuwnej na terenie świetlicy wiejskiej, a także wykonanie zadaszenia do pojemników na odpady;

Sołectwo Chełmoniec za wykonanie profesjonalnego miejsca na ognisko poprzez ustawienie grilla polowego i ławo-stołów, nasadzenie krzewów i roślin niskopiennych.

Ponadto, wyróżnienia otrzymały:

  • Sołectwo Szychowo - za ustawienie tablicy informacyjnej w ciągu pieszo-jezdnym z Kowalewa Pom. do Szychowa;

  • Sołectwo Frydrychowo - za ułożenie ścieżki dla pieszych z kostki i wymianę tablicy ogłoszeń oraz wykonanie postumentu z kostki brukowej i założenie nowej tablicy ogłoszeń w Otorudzie.

Gratulujemy zarówno zwycięzcom i wyróżnionym jak i wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, podjęte działania oraz pracę jaką włożyli w wykonanie zgłoszonych w konkursie zadań.

 

M. Kroczek


Burmistrz Miasta  

 

/-/ Andrzej Grabowski


 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!