Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Konkurs Nestle poRusza Polskę !

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Konkurs Nestle poRusza Polskę ! Drukuj
Wpisał: Brygida Sławińska-Śliwa   
27.05.2016
ruszokolice_000_11_04_16.jpgW ramach propagowania wysiłku fizycznego, Nestlé zorganizowała internetowy konkurs dla gmin, w którym do wygrania są siłownie. W każdym województwie powstanie jedna siłownia w lokalizacji, która uzyska najwięcej głosów. Siłownia zewnętrzna będzie się składała z 9 urządzeń, tj. poręcze + podciąg nóg, wioślarz, rower + jeździec, biegacz + orbitek, twister + surfer, oraz tablica z regulaminem i projekt zagospodarowania terenu.

Mamy przyjemność poinformować, iż zgłoszona przez Gminę Kowalewo Pomorskie lokalizacja siłowni zewnętrznej - na Osiedlu Brodnickim, przy placu zabaw, na ulicy Akacjowej przeszła weryfikacje i została zakwalifikowana do etapu głosowania w konkursie „Nestle poRusza Polskę".

Dla mieszkańców i przyjaciół Gminy Kowalewo Pomorskie, nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego codziennie odwiedzajmy stronę

https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/87-410

i głosujmy na zgłoszoną przez Gminę Kowalewo Pomorskie lokalizacje siłowni.

Każdego dnia z użyciem jednego adresu mailowego możesz oddać jeden głos.

Jest o co walczyć! siłownia zewnętrzna to nowoczesna forma aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Jesteśmy przekonani, że przedmiotowa inwestycja uatrakcyjni spędzanie letniego czasu w sposób czynny, w sportowym duchu.

Z a t e m      w a l c z m y !
Wspólnie możemy zdobyć siłownię zewnętrzną.

Głosowanie trwa do 6 lipca br.

P a m i ę t a j m y, ż e

Sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień."

(zamieszczono: 15.04.2016r.)

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!