Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Konkurs Nestle poRusza Polskę !

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Konkurs Nestle poRusza Polskę ! Drukuj
Wpisał: Brygida Sławińska-Śliwa   
27.05.2016
ruszokolice_000_11_04_16.jpgW ramach propagowania wysiłku fizycznego, Nestlé zorganizowała internetowy konkurs dla gmin, w którym do wygrania są siłownie. W każdym województwie powstanie jedna siłownia w lokalizacji, która uzyska najwięcej głosów. Siłownia zewnętrzna będzie się składała z 9 urządzeń, tj. poręcze + podciąg nóg, wioślarz, rower + jeździec, biegacz + orbitek, twister + surfer, oraz tablica z regulaminem i projekt zagospodarowania terenu.

Mamy przyjemność poinformować, iż zgłoszona przez Gminę Kowalewo Pomorskie lokalizacja siłowni zewnętrznej - na Osiedlu Brodnickim, przy placu zabaw, na ulicy Akacjowej przeszła weryfikacje i została zakwalifikowana do etapu głosowania w konkursie „Nestle poRusza Polskę".

Dla mieszkańców i przyjaciół Gminy Kowalewo Pomorskie, nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego codziennie odwiedzajmy stronę

https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/87-410

i głosujmy na zgłoszoną przez Gminę Kowalewo Pomorskie lokalizacje siłowni.

Każdego dnia z użyciem jednego adresu mailowego możesz oddać jeden głos.

Jest o co walczyć! siłownia zewnętrzna to nowoczesna forma aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Jesteśmy przekonani, że przedmiotowa inwestycja uatrakcyjni spędzanie letniego czasu w sposób czynny, w sportowym duchu.

Z a t e m      w a l c z m y !
Wspólnie możemy zdobyć siłownię zewnętrzną.

Głosowanie trwa do 6 lipca br.

P a m i ę t a j m y, ż e

Sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień."

(zamieszczono: 15.04.2016r.)

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!