Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Akademia Piłkarska "Młode Lwy"

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Akademia Piłkarska "Młode Lwy" Drukuj
Wpisał: Angelika Jagielska   
18.04.2016

miniatura_mode_lwy.jpgZapraszamy dziewczynki i chłopców w wieku od 4 do 12 lat do udziału w zajęciach sportowych. Akademia Piłkarska „Młode Lwy" organizuje profesjonalne treningi piłki nożnej dla najmłodszych w Kowalewie Pomorskim.

 

Celem Akademii jest szkolenie zawodników w oparciu o periodyzację taktyczną, czyli najskuteczniejszy i najbardziej efektywny program szkoleniowy na świecie. Najmłodszym dzieciom zapewniamy naukę poprzez gry i zabawy. Chcemy, by aktywność fizyczna stała się ich nawykiem i towarzyszyła im przez całe życie.

Dysponujemy wysoko wykwalifikowanymi trenerami, doświadczonymi w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Naszym celem jest także współpraca z lokalnym samorządem w realizacji zadań krzewienia kultury fizycznej i sportu. Pragniemy stworzyć dzieciom odpowiednie warunki do udziału w zajęciach sportowych, zgodnie z zainteresowaniami oraz potrzebami rozwoju psychofizycznego, a rodziców zachęcać do aktywnego uczestniczenia w życiu Akademii.

 

Więcej informacji pod nr telefonu 607-255-483 oraz na stronie https://www.facebook.com/akademiamlodelwy

 

 

Serdecznie zapraszamy.

 

 

 do_umieszczenia_na_stronie.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!