Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Akademia Piłkarska "Młode Lwy"

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Akademia Piłkarska "Młode Lwy" Drukuj
Wpisał: Angelika Jagielska   
18.04.2016

miniatura_mode_lwy.jpgZapraszamy dziewczynki i chłopców w wieku od 4 do 12 lat do udziału w zajęciach sportowych. Akademia Piłkarska „Młode Lwy" organizuje profesjonalne treningi piłki nożnej dla najmłodszych w Kowalewie Pomorskim.

 

Celem Akademii jest szkolenie zawodników w oparciu o periodyzację taktyczną, czyli najskuteczniejszy i najbardziej efektywny program szkoleniowy na świecie. Najmłodszym dzieciom zapewniamy naukę poprzez gry i zabawy. Chcemy, by aktywność fizyczna stała się ich nawykiem i towarzyszyła im przez całe życie.

Dysponujemy wysoko wykwalifikowanymi trenerami, doświadczonymi w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Naszym celem jest także współpraca z lokalnym samorządem w realizacji zadań krzewienia kultury fizycznej i sportu. Pragniemy stworzyć dzieciom odpowiednie warunki do udziału w zajęciach sportowych, zgodnie z zainteresowaniami oraz potrzebami rozwoju psychofizycznego, a rodziców zachęcać do aktywnego uczestniczenia w życiu Akademii.

 

Więcej informacji pod nr telefonu 607-255-483 oraz na stronie https://www.facebook.com/akademiamlodelwy

 

 

Serdecznie zapraszamy.

 

 

 do_umieszczenia_na_stronie.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!