Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow GMINNY TURNIEJ TRIO

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

GMINNY TURNIEJ TRIO Drukuj
Wpisał: Agnieszka Łęgowska   
18.04.2016

min.jpg„Zabawa jest nauka, nauka zabawą. Im więcej zabawy tym więcej nauki." Pod tym hasłem przebieg „Gminny Turniej Trio", który został rozegrany w sobotę, 9 kwietnia w naszej szkole.

Turniej ten, był kolejnym etapem projektu „Matematycy łączmy się", dofinansowany przez mFundację. Jest on realizowany przez 36 uczniów z całej gminy Kowalewo Pom. zakwalifikowanych do konkursu matematycznego. Brali oni udział w dwóch rozgrywkach, po czym ośmiu najlepszych zakwalifikowało się do finału. 

W przerwie między rozgrywkami pełnych emocji uczestnicy udali się na słodki poczęstunek.

Na koniec każdy uczestnik otrzymał koronę zwycięzcy oraz drobne upominki. Ponadto zwycięzcy otrzymali grę bardzo lubianą przez dzieci - SUPER FARMER. Nagrody ufundowane były przez firmę GRANNA oraz TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH - K. Lewandowska w Wąbrzeźnie, za co bardzo dziękujemy.

Wszyscy musieli wykazać się refleksem i doskonałymi  umiejętnościami spostrzegawczości,  a po zawziętej rywalizacji najlepszymi okazali się:

I miejsce - Wojciech Walenda - SP Kowalewo Pom.

II miejsce - Patrycja Jasińska - SP Wielka Łąka

III miejsce - Mikołaj Szablewski SP Pluskowęsy

Wyróżnienie - Amelia Daszkowska  SP Pluskowęsy

Wyróżnienie -  Kacper Lewandowski - SP Wielka Łąka.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Koordynator projektu - Magdalena Kosk

Nauczyciel SP Pluskowęsy
 image002.jpg
 image002.jpg
 image003.jpg
 image005.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!