Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow INTEGRACJA SENIORÓW Z MŁODZIEŻĄ II

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

INTEGRACJA SENIORÓW Z MŁODZIEŻĄ II Drukuj
Wpisał: Magdalena Wiśniewska   
26.04.2016
100px-pol_wojewdztwo_kujawsko-pomorskie_coa.jpgJak już wspomniano na łamach „z ostatniej chwili", Świetlica Socjoterapeutyczna wraz  z Polskim Związkiem Emerytów Rencistów i Inwalidów w Kowalewie Pomorskim od maja br. przystępuje do realizacji projektu pn. „Integracja seniorów z młodzieżą II". 

Sama nazwa wskazuje, że to już druga edycja wzajemnych poczynań starszego i młodszego pokolenia, które postanowiło kontynuować integrację międzypokoleniową. Na realizację zadania  PZERiI otrzymał z Urzędu Marszałkowskiego dotację w wysokości 3.000,00 zł - w ramach konkursu nr 8/2016 pod nazwą „WSPIERANIE AKTYWIZACJI I INTEGRACJI SPOŁECZNEJ SENIORÓW", Zadanie 1: Półkolonie, warsztaty i inne inicjatywy mające na celu integrację osób starszych z młodszym pokoleniem.
Wzajemne spotkania będą obfitowały w naukę rękodzieła, eksperymentowanie kulinarne, zajęcia z zakresu zdrowego odżywiania z psychodietetykiem, wyjazd integracyjny na Ranczo Alibaba, wspólny udział w zajęciach ZUMBY, we wrześniowej akcji "Sprzątanie świata - Polska", wyjścia na pizzę, uroczyste obchody Dnia Seniora. Jako zwieńczenie projektu zaplanowano wyjazd do teatru.

Zajęcia będą się odbywały w okresie  od 1 maja do 31 października z przerwą w okresie wakacji.

 

 

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!