Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow INTEGRACJA SENIORÓW Z MŁODZIEŻĄ II

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

INTEGRACJA SENIORÓW Z MŁODZIEŻĄ II Drukuj
Wpisał: Magdalena Wiśniewska   
26.04.2016
100px-pol_wojewdztwo_kujawsko-pomorskie_coa.jpgJak już wspomniano na łamach „z ostatniej chwili", Świetlica Socjoterapeutyczna wraz  z Polskim Związkiem Emerytów Rencistów i Inwalidów w Kowalewie Pomorskim od maja br. przystępuje do realizacji projektu pn. „Integracja seniorów z młodzieżą II". 

Sama nazwa wskazuje, że to już druga edycja wzajemnych poczynań starszego i młodszego pokolenia, które postanowiło kontynuować integrację międzypokoleniową. Na realizację zadania  PZERiI otrzymał z Urzędu Marszałkowskiego dotację w wysokości 3.000,00 zł - w ramach konkursu nr 8/2016 pod nazwą „WSPIERANIE AKTYWIZACJI I INTEGRACJI SPOŁECZNEJ SENIORÓW", Zadanie 1: Półkolonie, warsztaty i inne inicjatywy mające na celu integrację osób starszych z młodszym pokoleniem.
Wzajemne spotkania będą obfitowały w naukę rękodzieła, eksperymentowanie kulinarne, zajęcia z zakresu zdrowego odżywiania z psychodietetykiem, wyjazd integracyjny na Ranczo Alibaba, wspólny udział w zajęciach ZUMBY, we wrześniowej akcji "Sprzątanie świata - Polska", wyjścia na pizzę, uroczyste obchody Dnia Seniora. Jako zwieńczenie projektu zaplanowano wyjazd do teatru.

Zajęcia będą się odbywały w okresie  od 1 maja do 31 października z przerwą w okresie wakacji.

 

 

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!