Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Uczennica Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pomorskim wicemistrzynią województwa!

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Uczennica Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pomorskim wicemistrzynią województwa! Drukuj
Wpisał: Benedykt Mroziński   
26.04.2016
91.jpgBardzo dobrze zaprezentowała się czwórka naszych najmłodszych szachistów w Mistrzostwach Województwa  Dzieci do lat siedmiu, nazywanych właściwie mistrzostwami przedszkolaków. Mogą w nich też startować także uczniowie, którzy rozpoczęli naukę w wieku sześciu lat. Zawody skupiły czterdzieścioro dzieci. Większość z nich uczestniczy  w zajęciach w przedszkolach społecznych lub też w prywatnych akademiach szachowych działających w Bydgoszczy i w Toruniu.

Dlatego dużym sukcesem jest zajęcie drugiego miejsca wśród dziewcząt przez Martę Bocianowską, uczennicę klasy I, która tajniki gry poznała na zajęciach w ramach projektu „Edukacja poprzez szachy" prowadzonych społecznie przez nauczycielkę Grażynę Zacharek. Od kilku miesięcy rozwija swój talent, tak jak pozostała trójka naszych młodych szachistów w zajęciach prowadzonych  w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury. Jak już wspomniałem dzielnie spisali  się pozostali nasi reprezentanci: Jakub Kobus był dwunasty w kategorii chłopców, Nikodem Jarmuszewski  19, a Oskar Bocianowski zajął miejsce w trzeciej dziesiątce. Życzymy młodym szachistom wytrwałości w doskonaleniu umiejętności gry w szachy, a wspierających ich duchowo w czasie zawodów rodzicom jeszcze wiele satysfakcji z sukcesów, nie tylko w szachach, swoich dzieci.

 91.jpg
 92.jpg
 93.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!