Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Uczennica Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pomorskim wicemistrzynią województwa!

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Uczennica Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pomorskim wicemistrzynią województwa! Drukuj
Wpisał: Benedykt Mroziński   
26.04.2016
91.jpgBardzo dobrze zaprezentowała się czwórka naszych najmłodszych szachistów w Mistrzostwach Województwa  Dzieci do lat siedmiu, nazywanych właściwie mistrzostwami przedszkolaków. Mogą w nich też startować także uczniowie, którzy rozpoczęli naukę w wieku sześciu lat. Zawody skupiły czterdzieścioro dzieci. Większość z nich uczestniczy  w zajęciach w przedszkolach społecznych lub też w prywatnych akademiach szachowych działających w Bydgoszczy i w Toruniu.

Dlatego dużym sukcesem jest zajęcie drugiego miejsca wśród dziewcząt przez Martę Bocianowską, uczennicę klasy I, która tajniki gry poznała na zajęciach w ramach projektu „Edukacja poprzez szachy" prowadzonych społecznie przez nauczycielkę Grażynę Zacharek. Od kilku miesięcy rozwija swój talent, tak jak pozostała trójka naszych młodych szachistów w zajęciach prowadzonych  w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury. Jak już wspomniałem dzielnie spisali  się pozostali nasi reprezentanci: Jakub Kobus był dwunasty w kategorii chłopców, Nikodem Jarmuszewski  19, a Oskar Bocianowski zajął miejsce w trzeciej dziesiątce. Życzymy młodym szachistom wytrwałości w doskonaleniu umiejętności gry w szachy, a wspierających ich duchowo w czasie zawodów rodzicom jeszcze wiele satysfakcji z sukcesów, nie tylko w szachach, swoich dzieci.

 91.jpg
 92.jpg
 93.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!