Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zostań partnerem Karty Dużej Rodziny

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zostań partnerem Karty Dużej Rodziny Drukuj
Wpisał: Zyta Szymańska Kierownik MGOPS w Kowalewie Pom   
27.04.2016

W naszej gminie Karta Dużej Rodziny funkcjonuje od czerwca 2014 roku. Do tej pory z programu skorzystało 116 rodzin, w sumie wydano 611 Kart Dużej Rodziny. Na terenie naszej gminy KDR honorowana jest w trzech miejscach: Stacja paliw ORLEN, Centrum Rekreacji i Sportu- Pływalnia, Agencja nr 0180 PKO Banku Polskiego.

Gorąco zachęcamy potencjalnych partnerów do zgłaszania swoich obiektów z terenu naszej gminy do ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny. Karta ta, daje Państwu szansę na:

  • zwiększenie liczby klientów obiektów zgłoszonych do programu,

  • współtworzenie pierwszego ogólnopolskiego programu dla rodzin wielodzietnych,

  • budowanie wizerunku gmin przyjaznych rodzinom.

Do Karty Dużej Rodziny przyłączają się firmy i instytucje różnej wielkości i z różnych branż. Warunkiem udziału jest zapewnienie zniżek lub innych uprawnień rodzinom posiadającym Karty.

Włącz się do programu jako jej partner, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy https://rodzina.gov.pl

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!