Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zostań partnerem Karty Dużej Rodziny

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zostań partnerem Karty Dużej Rodziny Drukuj
Wpisał: Zyta Szymańska Kierownik MGOPS w Kowalewie Pom   
27.04.2016

W naszej gminie Karta Dużej Rodziny funkcjonuje od czerwca 2014 roku. Do tej pory z programu skorzystało 116 rodzin, w sumie wydano 611 Kart Dużej Rodziny. Na terenie naszej gminy KDR honorowana jest w trzech miejscach: Stacja paliw ORLEN, Centrum Rekreacji i Sportu- Pływalnia, Agencja nr 0180 PKO Banku Polskiego.

Gorąco zachęcamy potencjalnych partnerów do zgłaszania swoich obiektów z terenu naszej gminy do ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny. Karta ta, daje Państwu szansę na:

  • zwiększenie liczby klientów obiektów zgłoszonych do programu,

  • współtworzenie pierwszego ogólnopolskiego programu dla rodzin wielodzietnych,

  • budowanie wizerunku gmin przyjaznych rodzinom.

Do Karty Dużej Rodziny przyłączają się firmy i instytucje różnej wielkości i z różnych branż. Warunkiem udziału jest zapewnienie zniżek lub innych uprawnień rodzinom posiadającym Karty.

Włącz się do programu jako jej partner, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy https://rodzina.gov.pl

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!