Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Trzy dni startów w majówkę

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Trzy dni startów w majówkę Drukuj
Wpisał: Dariusz Osmański   
10.05.2016

small.jpgZawodnicy UKS „Sokół" Wielkie Rychnowo podczas przerwy majowej nie odpoczywali i wzięli udział w trzech startach w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych.

1 maja br.  wystartowali w VII Memoriale Janusza Żebrowskiego w Świeciu. W kategorii żak Paweł Walenciak swoje zmagania ukończył na jedenastym miejscu, Bartosz Małkiewicz wśród młodzików był dziesiąty, a Paulina Matczak była czternasta w kat. młodziczka.

2 maja pojechaliśmy do Płużnicy by wystartować w wyścigu ze startu wspólnego. Nasze dziewczęta Agata Kowalska i Paulina Matczak w kategorii młodziczka linię mety minęły odpowiednio na szóstym i siódmym miejscu. Bartosz Małkiewicz po upadku na trasie swój start zakończył na dziesiątej pozycji, a Paweł Walenciak w kategorii żak po defekcie na pierwszych kilometrach swój występ zakończył w drugiej dziesiątce.

Trzeciego dnia wystartowaliśmy w XXI Kryterium Ulicznym im. Edmunda Groszkowskiego w Lubawie. Doskonale w kategorii żakini zaprezentowała się Agata Kowalska, która zajęła trzecie miejsce. W kategorii młodziczka Paulina Matczak była dziesiąta. Bartosz Małkiewicz zdobył pięć punktów i miał szansę na pierwszą piątkę, ale nieuznany defekt roweru uplasował go na czternastej pozycji.

14 maja nasi zawodnicy wystartują w Mistrzostwach Województwa w kolarstwie szosowym o Puchar Wójta Gminy Zbójno.

 

a.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od lewej: Paweł Walenciak i Paulina Matczak

 

b.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na trzecim miejscu podium Agata Kowalska

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!