Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Trzy dni startów w majówkę

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Trzy dni startów w majówkę Drukuj
Wpisał: Dariusz Osmański   
10.05.2016

small.jpgZawodnicy UKS „Sokół" Wielkie Rychnowo podczas przerwy majowej nie odpoczywali i wzięli udział w trzech startach w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych.

1 maja br.  wystartowali w VII Memoriale Janusza Żebrowskiego w Świeciu. W kategorii żak Paweł Walenciak swoje zmagania ukończył na jedenastym miejscu, Bartosz Małkiewicz wśród młodzików był dziesiąty, a Paulina Matczak była czternasta w kat. młodziczka.

2 maja pojechaliśmy do Płużnicy by wystartować w wyścigu ze startu wspólnego. Nasze dziewczęta Agata Kowalska i Paulina Matczak w kategorii młodziczka linię mety minęły odpowiednio na szóstym i siódmym miejscu. Bartosz Małkiewicz po upadku na trasie swój start zakończył na dziesiątej pozycji, a Paweł Walenciak w kategorii żak po defekcie na pierwszych kilometrach swój występ zakończył w drugiej dziesiątce.

Trzeciego dnia wystartowaliśmy w XXI Kryterium Ulicznym im. Edmunda Groszkowskiego w Lubawie. Doskonale w kategorii żakini zaprezentowała się Agata Kowalska, która zajęła trzecie miejsce. W kategorii młodziczka Paulina Matczak była dziesiąta. Bartosz Małkiewicz zdobył pięć punktów i miał szansę na pierwszą piątkę, ale nieuznany defekt roweru uplasował go na czternastej pozycji.

14 maja nasi zawodnicy wystartują w Mistrzostwach Województwa w kolarstwie szosowym o Puchar Wójta Gminy Zbójno.

 

a.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od lewej: Paweł Walenciak i Paulina Matczak

 

b.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na trzecim miejscu podium Agata Kowalska

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!