Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Pierwsze kroki na nowej bieżni

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Pierwsze kroki na nowej bieżni Drukuj
Wpisał: Dariusz Osmański   
11.05.2016
small.jpgOd dwóch tygodni uczniowie Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie korzystają z nowej bieżni tartanowej, która razem z boiskiem tworzą mały obiekt sportowy tak dla nas niezbędny.

Uczniowie dzięki tej inwestycji mają możliwość uprawiania sportów lekkoatletycznych. Bieżnia składa się z czterech torów na których wyznaczono linie do biegów krótkich i długich (tj. 40, 60, 100,200, 400, 800 i 1000 metrów).

Nasi podopieczni bardzo chętnie ćwiczą na bieżni i doskonalą swoje umiejętności techniczne.

Obiekt z boiskiem, bieżnią i skocznią tworzą doskonałe zaplecze do aktywnego spędzania czasu.

Będziemy się starać, aby w przyszłym roku Gminne Zawody w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym zostały rozegrane na naszym boisku, które spełnia wszelkie wymogi.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!