Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Pierwsze kroki na nowej bieżni

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Pierwsze kroki na nowej bieżni Drukuj
Wpisał: Dariusz Osmański   
11.05.2016
small.jpgOd dwóch tygodni uczniowie Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie korzystają z nowej bieżni tartanowej, która razem z boiskiem tworzą mały obiekt sportowy tak dla nas niezbędny.

Uczniowie dzięki tej inwestycji mają możliwość uprawiania sportów lekkoatletycznych. Bieżnia składa się z czterech torów na których wyznaczono linie do biegów krótkich i długich (tj. 40, 60, 100,200, 400, 800 i 1000 metrów).

Nasi podopieczni bardzo chętnie ćwiczą na bieżni i doskonalą swoje umiejętności techniczne.

Obiekt z boiskiem, bieżnią i skocznią tworzą doskonałe zaplecze do aktywnego spędzania czasu.

Będziemy się starać, aby w przyszłym roku Gminne Zawody w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym zostały rozegrane na naszym boisku, które spełnia wszelkie wymogi.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!