Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 28.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Pierwsza dziesiątka

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Pierwsza dziesiątka Drukuj
Wpisał: Dariusz Osmański   
17.05.2016
miniaturka.jpgNasi kolarze kolejny weekend spędzili na ściganiu. Tym razem zawitaliśmy do miejscowości Zbójno, gdzie po piętnastu latach przerwy odbył się kolejny wyścig w ramach Mistrzostw Województwa w kolarstwie szosowym.

Wyścig rozegrany został na trasie okrężnej o długości pętli 8,5 km. Najmłodsze kategorie tj. żak i młodziczka, miały do pokonania dwie rundy, natomiast młodzik i juniorka młodsza trzy rundy.

W kategorii żak najlepiej pojechał Paweł Walenciak, który był jedenasty, jego kolega klubowy Tymoteusz Śliwka swój debiut na szosie zaliczy do udanych startów bo był siedemnasty. W młodziczkach nasza dwójka dziewcząt Agata i Paulina do samego końca miały szansę na podium, ostatecznie po trudnym finiszu zajęły odpowiednio piąte i szóste miejsce.

Największe emocje dostarczyła kategoria młodzik, w której przez ponad dwie i pół rundy samotnie uciekał nasz zawodnik Rafał Marzec, niestety na pięć kilometrów do mety dogonił go peleton i ostatecznie zajął dwudzieste drugie miejsce. Również i w tej kategorii doszło do finiszu z grupy, wśród finiszujących znalazł się Bartek Małkiewicz, który ze stratą sześciu sekund był piąty na przysłowiowej kresce.

W tym wyścigu swój debiut zaliczyli oprócz Tymoteusza Śliwki, Wojciech Kowalski, Mateusz Paszkiewicz, Karolina Sęk i Karolina Wiśniewska. Wszyscy zawodnicy ukończyli swoje wyścigi i zgarnęli bagaż doświadczenia. Jest to dla tych bardzo młodych kolarzy pierwszy krok kolarski, teraz muszą intensywnie trenować i zbierać nowe doświadczenia w kolejnych startach.

zdjcie_i.jpg
 Pierwsza z prawej: Agata Kowalska
 zdjcie_ii.jpg
 Na piątym miejscu podium Bartosz Małkiewicz
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!