Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Pierwsza dziesiątka

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Pierwsza dziesiątka Drukuj
Wpisał: Dariusz Osmański   
17.05.2016
miniaturka.jpgNasi kolarze kolejny weekend spędzili na ściganiu. Tym razem zawitaliśmy do miejscowości Zbójno, gdzie po piętnastu latach przerwy odbył się kolejny wyścig w ramach Mistrzostw Województwa w kolarstwie szosowym.

Wyścig rozegrany został na trasie okrężnej o długości pętli 8,5 km. Najmłodsze kategorie tj. żak i młodziczka, miały do pokonania dwie rundy, natomiast młodzik i juniorka młodsza trzy rundy.

W kategorii żak najlepiej pojechał Paweł Walenciak, który był jedenasty, jego kolega klubowy Tymoteusz Śliwka swój debiut na szosie zaliczy do udanych startów bo był siedemnasty. W młodziczkach nasza dwójka dziewcząt Agata i Paulina do samego końca miały szansę na podium, ostatecznie po trudnym finiszu zajęły odpowiednio piąte i szóste miejsce.

Największe emocje dostarczyła kategoria młodzik, w której przez ponad dwie i pół rundy samotnie uciekał nasz zawodnik Rafał Marzec, niestety na pięć kilometrów do mety dogonił go peleton i ostatecznie zajął dwudzieste drugie miejsce. Również i w tej kategorii doszło do finiszu z grupy, wśród finiszujących znalazł się Bartek Małkiewicz, który ze stratą sześciu sekund był piąty na przysłowiowej kresce.

W tym wyścigu swój debiut zaliczyli oprócz Tymoteusza Śliwki, Wojciech Kowalski, Mateusz Paszkiewicz, Karolina Sęk i Karolina Wiśniewska. Wszyscy zawodnicy ukończyli swoje wyścigi i zgarnęli bagaż doświadczenia. Jest to dla tych bardzo młodych kolarzy pierwszy krok kolarski, teraz muszą intensywnie trenować i zbierać nowe doświadczenia w kolejnych startach.

zdjcie_i.jpg
 Pierwsza z prawej: Agata Kowalska
 zdjcie_ii.jpg
 Na piątym miejscu podium Bartosz Małkiewicz
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!