Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow 500+

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

500+ Drukuj
Wpisał: Zyta Szymańska Kierownik MGOPS w Kowalewie Pom   
24.05.2016
500.jpgOd kwietnia br.  na każde drugie i kolejne dziecko, rodziny otrzymują wsparcie od państwa w wysokości 500 zł. Na  pomoc w postaci świadczenia już na pierwsze dziecko mogą liczyć rodziny, w których dochód nie przekracza 800 zł na osobę. Chcesz wiedzieć więcej? Masz pytanie? Napisz, zadzwoń  lub przyjdź osobiście.

W Miejsko Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej  w Kowalewie Pomorskim w  piątki tj.  20 i 27 maja,  oraz 3 czerwca br.  w godz. od 14oo -15oo pełniony będzie dyżur przez  pracownika , który odpowie na każde Twoje pytanie  dotyczące programu .

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

w Kowalewie Pomorskim

Ul Plac Wolności 3

Kontakt telefoniczny :56 6841130 lub 56 6942873, kom . 605 613 274

e-mail : mgops@interia.pl

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!