Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 28.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow 500+

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

500+ Drukuj
Wpisał: Zyta Szymańska Kierownik MGOPS w Kowalewie Pom   
24.05.2016
500.jpgOd kwietnia br.  na każde drugie i kolejne dziecko, rodziny otrzymują wsparcie od państwa w wysokości 500 zł. Na  pomoc w postaci świadczenia już na pierwsze dziecko mogą liczyć rodziny, w których dochód nie przekracza 800 zł na osobę. Chcesz wiedzieć więcej? Masz pytanie? Napisz, zadzwoń  lub przyjdź osobiście.

W Miejsko Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej  w Kowalewie Pomorskim w  piątki tj.  20 i 27 maja,  oraz 3 czerwca br.  w godz. od 14oo -15oo pełniony będzie dyżur przez  pracownika , który odpowie na każde Twoje pytanie  dotyczące programu .

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

w Kowalewie Pomorskim

Ul Plac Wolności 3

Kontakt telefoniczny :56 6841130 lub 56 6942873, kom . 605 613 274

e-mail : mgops@interia.pl

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!