Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 28.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow XXI edycja gminnego konkursu matematycznego klas II i III szkół podstawowych MATEMATYK NA MEDAL

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

XXI edycja gminnego konkursu matematycznego klas II i III szkół podstawowych MATEMATYK NA MEDAL Drukuj
Wpisał: Prowadząca konkurs Katarzyna Grabowska   
20.05.2016

1.jpgDnia 9 maja 2016r. o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej w Kowalewie Pom. odbyła się  inauguracja  XXI  gminnego konkursu dla klas II i III - „Matematyk na medal". Otwarcia konkursu dokonał Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pomorskim pan Benedykt Mroziński, który uroczyście odpieczętował kopertę z tajemniczymi zadaniami.

W tym roku do konkursu przystąpiło aż 42 uczestników z klas II i III, którzy reprezentowali szkoły: w Wielkim Rychnowie,  w Wielkiej Łące, w Pluskowęsach oraz w Kowalewie Pom. Uczniowie biorący udział w gminnych zawodach są niewątpliwie najlepszymi matematykami i każdy z nich otrzymał upominki.

W tym roku w szranki stanęły również dzieci, które rozpoczęły naukę w szkole jako sześciolatki. Było to dla nich nie lada wyzwanie, jednak świetnie sobie poradziły.

Komisja Konkursowa w składzie: p. Dorota Wardeńska, p. Renata Gruszecka, p. Ewa Putz-Misztal, p. Ilona Wrzesińska oraz Katarzyna Grabowska dokonała oceny prac, wyłoniła laureatów oraz postanowiła nagrodzić  również najmłodszego matematyka, który zajął najwyższą lokatę.

Matematykiem na medal na poziomie klas drugich został Mateusz Witkowski z SP w Kowalewie Pom. Na II miejscu uplasowała się Milena Boniecka również z SP w Kowalewie Pom. , a na miejscu III znaleźli się ex aequo Adrian Łęgowski z SP w Pluskowęsach oraz Dorian Cybulski z SP w Kowalewie Pom.

Na poziomie klas trzecich na najwyższym podium stanęło ex aequo dwoje uczniów z SP w Kowalewie Pom. - Dominik Hinz oraz Amelia Wesołowska.

II miejsce zajęła Karolina Putz - uczennica  SP Kowalewo Pom. Trzecią lokatę uzyskała Alicja Regulska, uczennica SP w Wielkiej Łące.

Nagrodę dla najmłodszego i najlepszego matematyka otrzymał Kacper Żuławski z SP w Kowalewie Pom.,   który zajął V miejsce wśród 24 uczestników z klas drugich.

Gratulujemy laureatom, ich rodzicom oraz nauczycielom i życzymy dalszych sukcesów.Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pom. p. Benedykt Mroziński ufundował dla najlepszych matematyków w naszej gminie nagrody książkowe. Wieloletni sponsor Gminnego Konkursu Matematyk na medal, firma POLO  MARKET podarowała upominki i słodycze dla wszystkich uczestników konkursu. Bardzo dziękujemy.

1.jpg
 2.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!