Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Paulina Matczak brązową medalistką

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Paulina Matczak brązową medalistką Drukuj
Wpisał: Dariusz Osmański   
23.05.2016

2.jpgKolejny udany weekend naszych zawodników. W dniu 21 maja pojechaliśmy do Świecia nad Osą, gdzie rozgrywane były Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek, które należą do najwyższej rangi zawodów dla tej kategorii.

Paulina Matczak od początku tego sezonu prezentuje wysoką formę, co potwierdziła w tym starcie i zdobyła brązowy medal tych mistrzostw.

Co raz lepiej prezentuje się Tymoteusz Śliwka, który w tym wyścigu przysłowiową kreskę przejechał na trzynastym miejscu, a był to jego drugi start.

Nasi najmłodsi kolarze tj. Karolina Sęk, Wojciech Kowalski, Mateusz Paszkiewicz ukończyli wyścig i zdobyli kolejne bardzo ważne doświadczenia kolarskie.   

Z powodu kontuzji nie wystartowali Agata Kowalska i Bartosz Małkiewicz.

Paulina Matczak jest uczennicą Szkoły Podstawowej w Pluskowęsach,  a trenuje ją p. Dariusz Osmański z UKS „Sokół" Wielkie Rychnowo.

1.jpg
 Od lewej: Karolina Sęk i Paulina Matczak tuż przed startem w kategorii młodziczka
 2.jpg
 Na trzecim miejscu podium brązowa medalistka Paulina Matczak.
 3.jpg
 Paulina Matczak wraz ze swoim trenerem p.Dariuszem Osmańskim. 

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!