Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Paulina Matczak brązową medalistką

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Paulina Matczak brązową medalistką Drukuj
Wpisał: Dariusz Osmański   
23.05.2016

2.jpgKolejny udany weekend naszych zawodników. W dniu 21 maja pojechaliśmy do Świecia nad Osą, gdzie rozgrywane były Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek, które należą do najwyższej rangi zawodów dla tej kategorii.

Paulina Matczak od początku tego sezonu prezentuje wysoką formę, co potwierdziła w tym starcie i zdobyła brązowy medal tych mistrzostw.

Co raz lepiej prezentuje się Tymoteusz Śliwka, który w tym wyścigu przysłowiową kreskę przejechał na trzynastym miejscu, a był to jego drugi start.

Nasi najmłodsi kolarze tj. Karolina Sęk, Wojciech Kowalski, Mateusz Paszkiewicz ukończyli wyścig i zdobyli kolejne bardzo ważne doświadczenia kolarskie.   

Z powodu kontuzji nie wystartowali Agata Kowalska i Bartosz Małkiewicz.

Paulina Matczak jest uczennicą Szkoły Podstawowej w Pluskowęsach,  a trenuje ją p. Dariusz Osmański z UKS „Sokół" Wielkie Rychnowo.

1.jpg
 Od lewej: Karolina Sęk i Paulina Matczak tuż przed startem w kategorii młodziczka
 2.jpg
 Na trzecim miejscu podium brązowa medalistka Paulina Matczak.
 3.jpg
 Paulina Matczak wraz ze swoim trenerem p.Dariuszem Osmańskim. 

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!