Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Sukces ucznia z Pluskowęs

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Sukces ucznia z Pluskowęs Drukuj
Wpisał: Agnieszka Łęgowska   
25.05.2016
mini.jpgMiło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły PAWEŁ LEWANDOWSKI został zakwalifikowany na VII OGÓLNOPOLSKIE WARSZTATY ARTYSTYCZNE  „RADOSNE SERCA", które skierowane są do 40 muzycznie, plastycznie, teatralnie lub tanecznie utalentowanych dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 18 lat. 
Fundacja „NOWE POKOLENIE" w hołdzie Janowi Pawłowi II. Współfinansuje je Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - program "Edukacja kulturalna" oraz Miasto Bydgoszcz i Województwo Kujawsko-Pomorskie. Paweł przez 13 dni doskonalił będzie umiejętności wokalne i teatralne pod okiem wybitnych nauczycieli artystów. Swój sukces Paweł zawdzięcza wytrwałości, licznym ćwiczeniom oraz osiągnięciom artystycznym o zasięgu gminnym, powiatowym, wojewódzkim czy ogólnopolskim. Paweł niewątpliwie ma talent i pracuje nad jego rozwojem,  śpiewa i gra na fortepianie i kontrabasie. Udział w tych warsztatach na pewno przyczyni się do zdobycia doświadczenia i rozkwitu zdolności artystycznych Pawła Lewandowskiego.
 image001.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!