Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Bezpiecznie na wsi - Pluskowęsy to wiedzą!

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Bezpiecznie na wsi - Pluskowęsy to wiedzą! Drukuj
Wpisał: Agnieszka Łęgowska   
25.05.2016
mini.jpgEliza Przyziółkowska otrzymała wyróżnienie i piękną nagrodę w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci organizowanego przez KRUS w Bydgoszczy pod hasłem  „Bezpiecznie na wsi - niebezpieczne atrakcje w wakacje".

Współorganizatorami konkursu na szczeblu wojewódzkim są: Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, Okręgowy Inspektorat Państwowej Inspekcji Pracy w Bydgoszczy oraz Kujawsko-Pomorska Izba Rolnicza w Przysieku.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Pluskowęsach już po raz szósty aktywnie odpowiedzieli na prośbę wzięcia udziału w konkursie i po raz kolejny odnieśliśmy sukces. Przeprowadzenie konkursu w szkole na pewno przyczyni się do podniesienia bezpieczeństwa podczas spędzania wakacji na wsi, uwrażliwi na zagrożenia związane z okresem letnim podczas zabawy czy pomocy rodzicom w gospodarstwie.

Praca Elizy przechodzi do etapu ogólnopolskiego - trzymamy kciuki, aby jej praca na wyższym etapie również została zauważona. Powodzenia Elizo!
 image0011.jpg
 image003.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!