Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Bezpiecznie na wsi - Pluskowęsy to wiedzą!

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Bezpiecznie na wsi - Pluskowęsy to wiedzą! Drukuj
Wpisał: Agnieszka Łęgowska   
25.05.2016
mini.jpgEliza Przyziółkowska otrzymała wyróżnienie i piękną nagrodę w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci organizowanego przez KRUS w Bydgoszczy pod hasłem  „Bezpiecznie na wsi - niebezpieczne atrakcje w wakacje".

Współorganizatorami konkursu na szczeblu wojewódzkim są: Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, Okręgowy Inspektorat Państwowej Inspekcji Pracy w Bydgoszczy oraz Kujawsko-Pomorska Izba Rolnicza w Przysieku.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Pluskowęsach już po raz szósty aktywnie odpowiedzieli na prośbę wzięcia udziału w konkursie i po raz kolejny odnieśliśmy sukces. Przeprowadzenie konkursu w szkole na pewno przyczyni się do podniesienia bezpieczeństwa podczas spędzania wakacji na wsi, uwrażliwi na zagrożenia związane z okresem letnim podczas zabawy czy pomocy rodzicom w gospodarstwie.

Praca Elizy przechodzi do etapu ogólnopolskiego - trzymamy kciuki, aby jej praca na wyższym etapie również została zauważona. Powodzenia Elizo!
 image0011.jpg
 image003.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!