Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Konkurs Budujemy Kujawsko-Pomorskie w "Minecraft"

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Konkurs Budujemy Kujawsko-Pomorskie w "Minecraft" Drukuj
Wpisał: Marcin Dębiński   
24.05.2016

craft_logo_00_24_05_16.jpgSerdecznie zapraszamy do udziału w konkursie  „Budujemy Kujawsko-Pomorskie w Minecraft”, którego celem jest promocja oraz propagowanie wiedzy na temat województwa kujawsko-pomorskiego poprzez grę MINECRAFT.

Poniżej zamieszczamy informację o konkursie. 

Atrakcje województwa kujawsko-pomorskiego poznawać można na wiele sposobów. My proponujemy, niezwykłą wirtualną przygodę podczas wspólnej zabawy w konkursie „Budujemy Kujawsko-Pomorskie w Minecraft"! Do wygrania między innymi tablet, dla pierwszych stu zarejestrowanych konkursowe koszulki.

W związku ze zbliżającym się Świętem Województwa zapraszamy na konkurs, który polega na odwzorowaniu budynków lub obiektów będących atrakcjami turystycznymi wybranych miejscowości naszego regionu w „Minecrafcie", popularnej grze online. Zabawa rusza dziś (20 maja) i potrwa do 5 czerwca.

Na graczy czeka mnóstwo ciekawych nagród. Pierwsze 100 zarejestrowanych osób otrzyma gadżety w postaci koszulek konkursu „Minecraft" - Lubię tu być! Zwycięzca otrzyma supertablet, a osoba, która zdobędzie drugie miejsce wyjątkowy rodzinny VIP-owski voucher na uczestnictwo w 40. Jubileuszowym Wielkim Międzynarodowym Turnieju Rycerskim w Golubiu Dobrzyniu (8-10 lipca 2016). Zwycięzców zaprosimy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się w Urzędzie Marszałkowskim 8 czerwca.

„Minecraft" to jeden z największych fenomenów kulturowych i prawdopodobnie najpopularniejsza gra online na świecie. Jej użytkownicy budują z wirtualnych klocków wielkie wirtualne światy, a później dzielą się swoimi osiągnięciami w sieci. Użytkownik może zbudować w przestrzeni gry niemal wszystko, a ograniczeniem są jedynie indywidualne umiejętności i wyobraźnia.

Tegoroczna zabawa jest kontynuacją projektu który ruszył w czerwcu zeszłego roku. Z okazji Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego uruchomiliśmy serwer, na którym w skali 1:10 zostało odwzorowane województwo kujawsko-pomorskie oraz jego największe atrakcje. Partnerem projektu został Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, a bydgoskie Kuratorium Oświaty objęło kampanię honorowym patronatem.

W ciągu pierwszych tygodni funkcjonowania serwera na wirtualnej mapie województwa pojawiło się blisko 1200 osób. Użytkownicy zbudowali w tym czasie ponad 50 nowych obiektów - m.in. pałac Anny Wazówny w Brodnicy, Krzywą Wieżę w Toruniu i bydgoskie spichrze nad Brdą. 

Zapraszamy do wspólnej zabawy !

golub_dobrzyn_01_24_05_16.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!