Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Konkurs Budujemy Kujawsko-Pomorskie w "Minecraft"

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Konkurs Budujemy Kujawsko-Pomorskie w "Minecraft" Drukuj
Wpisał: Marcin Dębiński   
24.05.2016

craft_logo_00_24_05_16.jpgSerdecznie zapraszamy do udziału w konkursie  „Budujemy Kujawsko-Pomorskie w Minecraft”, którego celem jest promocja oraz propagowanie wiedzy na temat województwa kujawsko-pomorskiego poprzez grę MINECRAFT.

Poniżej zamieszczamy informację o konkursie. 

Atrakcje województwa kujawsko-pomorskiego poznawać można na wiele sposobów. My proponujemy, niezwykłą wirtualną przygodę podczas wspólnej zabawy w konkursie „Budujemy Kujawsko-Pomorskie w Minecraft"! Do wygrania między innymi tablet, dla pierwszych stu zarejestrowanych konkursowe koszulki.

W związku ze zbliżającym się Świętem Województwa zapraszamy na konkurs, który polega na odwzorowaniu budynków lub obiektów będących atrakcjami turystycznymi wybranych miejscowości naszego regionu w „Minecrafcie", popularnej grze online. Zabawa rusza dziś (20 maja) i potrwa do 5 czerwca.

Na graczy czeka mnóstwo ciekawych nagród. Pierwsze 100 zarejestrowanych osób otrzyma gadżety w postaci koszulek konkursu „Minecraft" - Lubię tu być! Zwycięzca otrzyma supertablet, a osoba, która zdobędzie drugie miejsce wyjątkowy rodzinny VIP-owski voucher na uczestnictwo w 40. Jubileuszowym Wielkim Międzynarodowym Turnieju Rycerskim w Golubiu Dobrzyniu (8-10 lipca 2016). Zwycięzców zaprosimy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się w Urzędzie Marszałkowskim 8 czerwca.

„Minecraft" to jeden z największych fenomenów kulturowych i prawdopodobnie najpopularniejsza gra online na świecie. Jej użytkownicy budują z wirtualnych klocków wielkie wirtualne światy, a później dzielą się swoimi osiągnięciami w sieci. Użytkownik może zbudować w przestrzeni gry niemal wszystko, a ograniczeniem są jedynie indywidualne umiejętności i wyobraźnia.

Tegoroczna zabawa jest kontynuacją projektu który ruszył w czerwcu zeszłego roku. Z okazji Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego uruchomiliśmy serwer, na którym w skali 1:10 zostało odwzorowane województwo kujawsko-pomorskie oraz jego największe atrakcje. Partnerem projektu został Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, a bydgoskie Kuratorium Oświaty objęło kampanię honorowym patronatem.

W ciągu pierwszych tygodni funkcjonowania serwera na wirtualnej mapie województwa pojawiło się blisko 1200 osób. Użytkownicy zbudowali w tym czasie ponad 50 nowych obiektów - m.in. pałac Anny Wazówny w Brodnicy, Krzywą Wieżę w Toruniu i bydgoskie spichrze nad Brdą. 

Zapraszamy do wspólnej zabawy !

golub_dobrzyn_01_24_05_16.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!