Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow III Gminny Konkurs Wiedzy o Januszu Korczaku

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

III Gminny Konkurs Wiedzy o Januszu Korczaku Drukuj
Wpisał: Małgorzata Wołk - koordynator konkursu   
27.05.2016
116.jpg6 maja 2016 roku w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie odbył się III Gminny Konkurs Wiedzy o Januszu Korczaku. Burmistrza Miasta Kowalewo Pomorskie reprezentowała sekretarz gminy p. Ewa Bąk. Obecny był również Przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu p. Jerzy Koralewski oraz dyrektorzy szkół p. Renata Kałuża, p. Danuta Drożdża, p. Benedykt Mroziński, p. Elżbieta Arbart oraz sekretarz Rady Rodziców naszej szkoły pani Kamila Pruska.  

Sponsorami konkursu byli: Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie p. Andrzej Grabowski, oraz Rada Rodziców SP Wielkie Rychnowo.

Uczestnikami zmagań były dzieci ze szkół podstawowych z naszej gminy z klas IV i V. Przybyli również nauczyciele, opiekunowie grup i rodzice. Konkurs miał przybliżyć twórczość Janusza Korczaka -  patrona naszej szkoły.

Każda zaproszona do udziału w konkursie szkoła mogła wytypować jedną 3-osobową drużynę.  Dzieci świetnie przygotowane, zmagały się w zadaniach konkursowych na bardzo wyrównanym poziomie.

Po dogrywce jury ogłosiło wyniki i tak: I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie ( Ada Maciołek, Julia Szczepańska, Małgorzata Szymczak  z nauczycielką Julią Szczepańską);  II miejsce Szkoła Podstawowa  w Wielkiej Łące (Patrycja Jasińska, Julia Skowrońska, Kacper Kuźniar z nauczycielem Anną Kuźniar); III miejsce Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Kowalewie Pom.(Dawid Oleś, Mikołaj Ciecierski, Aleksander Barański z nauczycielem Agnieszką Rudnicką), a IV miejsce zajęły dzieci ze Szkoły Podstawowej im Wojska Polskiego w Pluskowęsach (Patrycja Janas, Natalia Kozera, Nadia Łupina z nauczycielem Barbarą Albeer).

aaa.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!