Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow DZIEŃ RODZINY W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM W KOWALEWIE POMORSKIM

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

DZIEŃ RODZINY W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM W KOWALEWIE POMORSKIM Drukuj
Wpisał: Nauczycielki przedszkola; Maria Lipka i Izabela Orzechowska   
31.05.2016

22.jpgMama, mamusia, mateczka -

Słowa, jak ciepłe ciasteczka...

Tato, tatuś, tatulek -

Słowa brzmiące najczulej...

Dnia 23 maja 2016 uroczyście obchodziliśmy nasz Przedszkolny Dzień Rodziny. Scala on w jedno majowy Dzień Matki i czerwcowy Dzień Ojca.

Tego dnia nasze przedszkolaki w galowych strojach prezentowały na scenie przygotowane pod okiem wychowawców programy artystyczne - wiersze, tańce, pląsy i piosenki. W przerwach pomiędzy występami poszczególnych grup bawili się rodzice - mamy przygotowywały sałatkę owocową z towarzyszeniem piosenki Balada Boa, tatusiowie natomiast przypomnieli sobie pobyt w wojsku przy utworze Chu Chu Ua. Ci, którzy nigdy w wojsku nie byli, mieli okazję poznać uroki musztry pod dowództwem pani Ani Florek, nauczyciela rytmiki.

W zabawach aktywnie uczestniczyli goście specjalni naszej uroczystości:
Burmistrz Miasta Kowalewo Pom., pan Andrzej Grabowski, Sekretarz Gminy, pani Ewa Bąk, Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia, pan Jerzy Koralewski, Asystent Burmistrza, pani Karolina Kowalska oraz Dyrektor Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury, pani Barbara Niewidział.

Na zakończenie uroczystości, po odśpiewaniu przez dzieci tradycyjnego Sto lat oraz wręczeniu upominków, wszyscy zebrani udali się do namiotu ustawionego na placu za MGOK. Przy słodkim poczęstunku potoczyły się rozmowy przeplatane anegdotami i wspomnieniami. Nie zabrakło także planów na przyszłość.

Utrwalony na zdjęciach i filmach Dzień Rodziny 2016 przeszedł do historii. Jego ślady odnajdziemy w kronice przedszkolnej i rodzinnych albumach. Jest tam miejsce na kolejne wydarzenia z życia naszych wychowanków - wkrótce Dzień Dziecka, Wiolinki, wycieczka i wiele innych atrakcji, które przygotowuje nasza placówka. Zatem - do zobaczenia!

przedskzole_dzien_rodziuny_2016.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!