Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.04.2018
Z ostatniej chwili arrow ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE arrow Szukamy chętnych do służby w jednostkach obrony terytorialnej (OT)

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Szukamy chętnych do służby w jednostkach obrony terytorialnej (OT) Drukuj
Wpisał: Anna Szewczyk   
01.06.2016

zachcamy_do_suby.pngInformujemy, że na podstawie nowej strategii Rządu RP w zakresie polityki obronnej kraju oraz zamiaru tworzenia jednostek obrony terytorialnej powstała możliwość wstąpienia w szeregi sił zbrojnych RP. Pierwsze pododdziały wojsk OT mają być utworzone do końca 2016 r. OT będzie pełnowartościowym rodzajem sił zbrojnych.

Ma podnosić bezpieczeństwo państwa i morale społeczeństwa. Trzy pierwsze brygady obrony terytorialnej zaczną działać na przełomie 2016 i 2017 roku, a istotną rolę będą w nich odgrywali członkowie organizacji proobronnych i uczniowie klas mundurowych.

W związku z powyższym Wojskowa Komenda Uzupełnień w Brodnicy prowadzi bazę danych ochotników do służby w pododdziałach obrony terytorialnej.


Osoby zainteresowane służbą prosimy o osobiste zgłoszenie się (z dowodem osobistym) do Urzędu Miejskiego w Kowalewie Pomorskim od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 /referat Spraw Obywatelskich pokój nr 8, nr tel. (56) 684-10-24 wew. 38/, w terminie do 24 czerwca b.r.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!