Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Młode lwiątka waleczne jak prawdziwe lwy.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Młode lwiątka waleczne jak prawdziwe lwy. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
03.06.2016
img_6186.jpgBurmistrz Miasta Andrzej Grabowski skorzystał z zaproszenia zawodników  Akademii Piłkarskiej „Młode Lwy" Kowalewo Pomorskie i kibicował im na treningu w dniu 1 czerwca br. czyli w Dniu Dziecka Zawodnicy otrzymali od samorządowca witaminizowane słodkości, a od swoich trenerów smaczne paczki. Jednak najważniejszy był trening, dlatego na rozpakowanie upominków musieli trochę poczekać.

Akademia Piłkarska działa od kilku miesięcy. Cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Wartym podkreślenia jest fakt, że trenerzy pracują społecznie. Obecnie w czterech grupach na treningi chodzi 48 zawodników, w tym 3 dziewczynki. Są to mieszkańcy gminy Kowalewo i Golub- Dobrzyń.

Młodszą grupę trenuje p. Bartosz Jagielski, a starszą p. Dariusz Rozwadowski. Trenerzy w odpowiedzi na potrzeby najmłodszych mieszkańców gminy Kowalewo i oficjalnie utworzyli Akademię, dopełniając wszelkich przepisów prawnych. Podstawowym celem Akademii jest promowanie sportu na terenie gminy Kowalewo Pomorskie. Dzięki doświadczonym trenerom - podopiecznym Akademii Piłkarskiej „Młode Lwy" przekazywana jest wiedza praktyczna oraz teoretyczna. Dzieci poprzez liczne gry i zabawy rozwijają swój talent piłkarski oraz nabierają umiejętności: gry zespołowej, sprawności ruchowej i zdrowej rywalizacji. Ponadto zajęcia pobudzają spontaniczność, ciekawość i kreatywne myślenie. Wszystkie działania sprzyjają prawidłowemu rozwojowi dziecka w określonej grupie wiekowej.

Zawodnicy szkoleni w Akademii „Młode Lwy" są ubezpieczeni i mają do dyspozycji profesjonalny sprzęt sportowy podczas treningów. Dzięki poparciu Burmistrza Miasta mają  nieodpłatnie udostępniane obiekty sportowe. 

Warunkiem uczestniczenia w zajęciach jest wpłacenie składki członkowskiej w wysokości 50 złotych miesięcznie oraz przestrzeganie regulaminu akademii.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach. Treningi grup młodszych odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 17:00 i 18:00, natomiast grupy starsze mają treningi w poniedziałki i środy - o godz. 17.00 i godz. 18.00. Jednocześnie informujemy, że osoby chętne nadal mogą się zgłaszać.  Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.facebook.com/akademiamlodelwy lub dzwoniąc pod numer telefonu 607-255-483
 
 
 img_6174.jpg
 img_6181.jpg
 img_6182.jpg
 img_6184.jpg
 img_6186.jpg
 img_6187.jpg
 
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!